iPhone 7 Plus Ekran Koruyucuları

Ekran Koruyucular

için 14 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Baseus (1)
CaseUp (1)
Microsonic (12)

Renk

Şeffaf (1)
Beyaz (1)
Siyah (1)

iPhone 7 Plus Ekran Koruyucuları

iPhone 7 Plus Ekran Koruyucuları

Apple iPhone 7 Plus Ekran Koruyucular

Ekran teknolojisi konusunda son gelişmeleri takip ederek ürünlerine uygulayan bir marka olan Apple, iPhone 7 Plus modelinde de oldukça performanslı ve gelişmiş bir ekran kullanmış durumda. Apple iPhone 7 Plus üzerinde bulunan Retina HD ekran ile normal ekran modellerine göre %25 daha fazla parlaklık sunuyor.

Retine HD ekran sahip olduğu gelişmiş renk gamutu ile de renklerin en doğru ve gerçek tonlarda görüntülenmesini sağlıyor.

Ekran boyutu olarak 5.5 inçlik bir ekranın kullanıldığı iPhone 7 Plus IPS teknolojisine sahip ekran ile 1920 x 1080 çözünürlükte görüntü sunuyor LCD Multi-Touch geniş ekran 401 ppi yoğunlukta ve 1300:1 kontrast oranına sahip.

Bu kadar gelişmiş ekran özelliklerine sahip olan iPhone 7 Plus'ın ekranının herhangi bir düşme ya da çarpma sonucu hasar görmesini engellemek için mutlaka ekran koruyucu kullanmanız gerekmektedir.

5.5 inç büyüklüğünde oldukça büyük ekran olan, iPhone 7 Plus ekranı çizilmelere ve darbe almaya yüzeyinin genişliği bakımından oldukça müsait. Bu durumların önüne geçmek için Apple iPhone 7 Plus ekran koruyucular tam koruma sağlayarak telefonunuzun ekranının hasar görmesini engelliyorlar.

Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz iPhone 7 Plus ekran koruyucu çeşitlerini inceleyerek hangisini almak istediğiniz konusunda karar verebilirsiniz. Cihazınız ile tam uyumlu olarak üretilen ve telefon ekranı üzerine uygulanması oldukça kolay olan ekran koruyucu modellerimize çeşitli ödeme yöntemleri ve uygun fiyatlar ile sitemiz üzerinden satın alma imkanına sahipsiniz.

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.