iPhone 6S Plus Ekran Koruyucular

Ekran Koruyucular

için 10 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

CaseUp (1)
Microsonic (9)

iPhone 6S Plus Ekran Koruyucular

iPhone 6S Plus Ekran Koruyucular

Apple iPhone 6S Plus Ekran Koruyucular

Apple tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen ve hala da sevilerek kullanılan iPhone6S Plus ilk büyük ekranlı iPhone modeli olarak oldukça dikkat çekmişti. 5.5 inchlik ekranı ile dikkat çeken cihaz 16M renge sahip IPS LCD kapasitif bir ekrana sahip. Tabi ki cep telefonunun ekranı bu kadar büyük olunca ve bu kadar çok özellik barındırınca cihazın büyük maliyeti ekranı oluyor. Aynı zamanda 3D touch özelliğine de sahip bu cihazın ekranında oluşabilecek bir hasar kullanıcısına büyük maliyet yükü açabilir. Bu sebeple mutlaka ekran koruyucu ile kullanılması önerilmektedir.

Apple iPhone6S Plus ekran koruyucular için web sitemizde binlerce seçenek arasından tercih yapabilirsiniz. Piyasada bulunan bütün cep telefonu modelleri için binlerce ekran koruyucu, kılıf ve aksesuarı bulabileceğiniz web sitemizde en kaliteli kırılmaz cam seçenekleri de mevcuttur. Aynı zamanda istenirse kapaklı deri kılıf modellerinden her renk ve zevke uygun tasarımları da bulabilirsiniz. Ekranınız ile birlikte eğer telefonunuzu da sağlam bir korumaya almak isterseniz son yıllarda moda olan kalın ve sağlam koruyucu kılıflarda mevcuttur.

Bütün bu ürünlere uygun fiyatla ulaşma seçeneğinin yanında aynı zamanda SSL sertifikası ile korunan web sitemizde güvenle alışveriş yapmak mümkündür. Koruyucu sistemler sayesinde müşterilerimizin verileri tamamen güvence altındadır. Kılıf marketimden güvenle alışveriş yapabilir binlerce cep telefonu aksesuarı arasından seçim yapabilirsiniz.

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.