iPhone 6S Ekran Koruyucular

Ekran Koruyucular

için 10 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

CaseUp (1)
Microsonic (9)

iPhone 6S Ekran Koruyucular

iPhone 6S Ekran Koruyucular

Apple iPhone 6S Ekran Koruyucular

Apple 2015 yılında çıkardığı 6s marka telefonu ile hem tasarım hem de özellik anlamında büyük atılımlar yapmış ve çok ses getirmişti. O dönem binlerce satan bu telefon hala birçok kişilerce severek kullanılmaktadır. Özellikle oval tasarımı, geniş ekranı ile dikkat çeken iPhone6s cihazlar en çok da çok özellikli IPS LCD kapasitif ekranı ile dikkat çekmişti. Bu ekranın cihazın maliyet açısından büyük kısmını kapladığını gören kullanıcılar ise oluşabilecek darbe ve olumsuz durumlara karşı ekranı koruma altına alma kararı aldı.

Bunun için kılıf marketimden alabileceğiniz binlerce farklı modelli ekran koruyucular ile cihazınızı güvence altına alabilirsiniz. Apple iPhone6s ekran koruyucular arasında kırılmaz cam modelleri de yer almaktadır. Bu modeller hiç bir şekilde ekranda renk, görüntü kaybı, dokunmatik hassasiyetinde kayıplar gibi olumsuz durumlar oluşturmamaktadır. Kırılmaz cam modelleri ile beraber son yıllarda moda olan cihazı tamamen koruyan ekstra sağlam kılıflar ya da kapaklı deri modelleri ile de ekranınızı ve cihazınızı korumaya almanız mümkündür.

Kılıf marketim sahip olduğu SSL sertifikası ile beraber müşterilerinin şahsi bilgilerini koruma altına alarak güvenli alışverişin kapılarını açar. Aynı zamanda güvenle alışveriş yaparken de binlerce kılıf, ekran koruyucu ve diğer aksesuarlar arasından özgürce seçim yapma şansına sahipsiniz. Müşterilerimize güvenle alışverişlerini yaptıktan sonra en kısa sürede aksesuarlarına ulaşmaları için ürünleri en hızlı şekilde kargoya verilir.

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.