Alcatel Shine Lite Kılıf ve Aksesuarları

Shine Lite

için 7 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (7)

Renk

Gold (1)
Kırmızı (1)
Beyaz (1)
Pembe (1)
Siyah (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (5)

Alcatel Shine Lite Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel Shine Lite Kılıf ve Aksesuarları

Shine Lite

Kullanımı çok yaygınlaşan akıllı cep telefonları, daha hassas yapıda oldukları için darbelerden çok çabuk etkileniyorlar. Ekran çatlamaları ya da kasa kısmındaki çizikler, en belirgin sorunlardır.

Telefonlarınızı bu tarz sorunlardan korumak için gerekli tüm donanımları sitemizde bulabilirsiniz. Koruyucu cam ve kılıf gibi aksesuarlara ek olarak kulaklık ve şarj aleti gibi donanımlar da sitemizde uygun fiyatlarla yer alıyor. Tüm ürünleri kredi kartı seçeneğiyle ya da kapıda ödeme seçeneğiyle güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ücretsiz kargo seçeneğiyle adrese teslim gelen ürünler, oldukça düşük rakamlarda satılıyor. Shine Lite modellerine tam uyumlu olan tüm aksesuarları da sitemizde bulabilirsiniz.

Shine Lite Ekran Koruyucu Cam

Onlarca farklı markaya ait ekran koruyucu camlarını sitemizde çok düşük fiyatlarla bulabilirsiniz. Cihazlarla tam uyumlu olan bu ekran camları, hiçbir şekilde kir tutmaz ve ekranı tüm darbelerden korur.

Düşme sırasında bu camların kırılması gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu olmayacaktır. Üstelik kullanım sırasında dokunmatik kısmına da hiçbir zarar vermez.

Shine Lite Telefon Kılıfı

Farklı tasarımlarla yapılan telefon kılıflarını sitemizden satın alarak cihazı çizilmelere ve darbelere karşı korumalı hale getirebilirsiniz.

Tüm kılıflar darbe emici özelliğe sahip olduğu için düşme sırasında telefonun zarar görmesi engellenmiş olur. Üstelik desenli kılıf kategorisi bölümünden cihazınız için en şık ve renkli tasarımlara da ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Toplam 7 ürün bulunmaktadır.