Alcatel Pop 4s Kılıf ve Aksesuarları

Pop 4s

için 2 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (2)

Alcatel Pop 4s Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel Pop 4s Kılıf ve Aksesuarları

Pop 4s

Fransız telefon markası Alcatel piyasaya sunduğu akıllı telefonlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir firma olmayı başarmıştır. Hafif tasarım, arka kasadaki kavis sayesinde tutuş kolaylığı sağlayan, her zevke hitap eden renk seçeneği ile Pop 4s modeli hızlı ve güzel görüntü kalitesi ile bir çok genç kesimin ilgisini çekmektedir.

16 GB hafıza, 13 MP kamera, 2 GB ram, 5.5 inç ekran boyutu ile tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayan telefonlarınızın en önemli ihtiyaçlarını da biz size sunuyoruz.

Telefonunuz için gerekli tüm aksesuar imkanını sitemizde sunuyoruz. Bir telefonun ihtiyacı olan tüm donanıma tek bir adreste bulabileceğiniz şekilde size birçok seçenek sunuyor ve kaliteyi kapınıza kadar getiriyoruz. En uygun fiyat garantisi ile sizi yormadan beğendiğiniz ürünleri sipariş vermeniz dahilinde hemen size ulaştırıyoruz.

Pop 4s Ekran Koruyucuları

Akıllı telefon koruyucu denildiğinde ilk akla gelen aksesuar kırılmaz ekran koruyucu olmaktadır. Ekran koruyucular ile telefonlarınızın ekranları iki kat koruma altında.

Kolay takıp çıkarabileceğiniz ekran koruyucular ekranda parlama, parmak izi gibi telefonu kullanmanıza etki edecek özellikler bulunmaz. Ekrana tam yapışma sağlayarak bütün darbelere karşı koruma sağlar.

Pop 4s Telefon Kılıfları

Kendinize bir moda akımı yaratarak farklı telefon kılıflarımızdan sipariş verebilirsiniz. Hem telefonunuza koruma sağlamış olur hem de farklı olan tarzınızı yansıtmış olursunuz. Kaliteli ve uzun ömürlü kılıf modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.