Alcatel Pop 4 Kılıf ve Aksesuarları

Pop 4

için 1 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (1)

Alcatel Pop 4 Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel Pop 4 Kılıf ve Aksesuarları

Pop 4

Alcatel markası tarafından üretilen Pop 4, oldukça geniş bir ekrana sahiptir. Bu telefon ekranının geniş olması hasebiyle özel tasarımlı bir kılıfa ihtiyaç duyar. Zira ön kısmın perdelenmesi veya kılıfa temas etmesi haline kullanım hayli zorlaşacaktır.

Üstelik Pop 4 modeli için üretilen kılıf kamera ve arka flaşı da kapatmamalıdır. Bu özelliklere ve daha pek çok önemli fonksiyona sahip kılıflar sitemizde mevcuttur.

Aynı zamanda sadece kılıf değil, pop 4 modeli için özel üretilmiş olan ya da her türlü telefon marka ve modeline uyum sağlayan kullanışlı aksesuarlar da müşterilerimizin hizmetindedir.

Alcatel Pop 4 model telefonlar için her türlü kılıf tasarımı ve aksesuar çeşitleri oldukça cüzi bir kargo ücreti ile en kısa zamanda kargoya verilir ve adreslere teslim edilir.

Kılıf ve Aksesuarların İşlevleri

Alcatel Pop 4 telefon için sitemizde son derece etkin koruma sağlayan ekran koruyucular da vardır.

Nano kırılmaz cama sahip olan bu ekran koruyucular, hem tam geçirgenlikleri hem de yumuşak dokuları ile son derece işlevseldir. Pop 4 modeli için kılıflar da tıpkı ekran koruyucular gibi pratik fonskiyonları barındırır.

Cüzdanlı tasarımlar mevcut olduğu gibi sadece kılıf işlevi bulunan sade tasarımlar da sitemizden farklı renk seçenekleri ile sipariş edilebilir. Üstelik bu kılıflar hiçbir şekilde telefonun slot ve butonlarına erişimi bloke etmez.

Toplam 1 ürün bulunmaktadır.