Alcatel Idol 4 Kılıf ve Aksesuarları

Idol 4

için 2 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (2)

Alcatel Idol 4 Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel Idol 4 Kılıf ve Aksesuarları

Idol 4

Alcatel firmasına ait olan Idol 4 modelini birçok akıllı cep telefon modelinden ayıran en temel özellik VR gözlük ile satışa sunulmasıdır.

Metal ve cam malzemelerin kullanılarak üretildiği Idol 4, yandan bakıldığında simetrik bir görüntü sağlayarak etkileyici bir durum oluşturmakta. 135 gram ağırlığında olan cihaz, dört kanallı hoparlör tasarımı sayesinde, sesin cihazın her yönünden net bir şekilde duyulmasını sağlamaktadır.

Teknik olarak, 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip olan Idol 4 modeli, 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlükte kayıt yapma imkanı sunmaktadır.

Idol 4 Kılıfları

Kılıfların, akıllı cep telefonlarını korudukları ve şık tasarımlarını daha da ön plana çıkardıkları bilinmektedir.

Bir aksesuar olmanın yanı sıra, telefonu tamamen kaplayan koruyucu ürün olma özelliğindeki kılıflar, çeşitli şekil ve tasarımlar ile sitemiz üzerinden satın alınabilmektedir.

Idol 4 Ekran Koruyucuları

Gündelik yaşamın bir parçası olan cep telefonları, her türlü işlemin yapılabildiği cihazlar arasındadır. Banka işlemleri, oyun oynama, film ve video izleme gibi birçok aktivitenin yapılabildiği akıllı cep telefonları, ekran bakımından hızlı eskiyebilen ve yıpranabilen özelliktedirler.

Cihazın ömrünün uzamasına yardımcı olan ekran koruyucuları, aynı zamanda olası kazalara karşı da cihazı koruma altına almaktadır. Sitemizdeki ekran koruyucu modelleri tamamen orjinal markalara aittir. Sitemizden satın alacağınız ekran koruyucusu sayesinde, cihazınız üzerinden hiç bir görüntü kaybı yaşamadan her türlü aktiviteyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.