Alcatel 5 Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel 5

için 1 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (1)

Alcatel 5 Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel 5 Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel 5

Alcatel 5 tasarımı ile oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. Telefonun inanılmaz ince tasarlanan alt çerçevesi ve tam tersi tasarlanan üst çerçevesiyle dikkat çekmektedir. Üst bölümün çift ön kamera nedeniyle kalın tutulduğu tahmin edilen telefon, arkasında ise sadece bir kamera bulunmaktadır. Oldukça uzun olan ve hem ön tarafında hem de arka tarafında flaş bulunan telefon parmak izi sensörü de cihazın arka tarafında bulunmaktadır. Alcatel 5 önceden programlanmış bir uygulaması ile çoğaltıcı işlevi de görmektedir.

Bu özellik sayesinde telefon kullanıcılarına birden fazla hesap oturum açma kolaylığı sağlamaktadır. Alcatel 5 iş ve oyun arasındaki çizgiyi de ortadan kaldırmaktadır.7,5 mm lik ince çerçevesi, metal gövdesi ve parlak tam hd 5,2 inç ekranıyla hareket halindeyken de görsel ve dokümanları net bir şekilde görüntülemeyi sağlamaktadır. 85 derece geniş açıya sahip lensli 16 mp arka kamera sayesinde çekilen görüntüler son derece nettir. Öz çekimler için 8 mp flaşlı ön kamerası bulunmaktadır. Ürünü almak isteyen tüketiciler www.kilifmarketi.com. adresinden ürüne ulaşabilirler.

Alcatel 5 Kılıflar

Cihaza ait şık ve kullanışlı, kullanıcı tarafından cihaz elinde düştüğünde kırılmaya karşı cihazı koruyacak olan telefon kılıflarına www.kilifmarketim.com adresinden ulaşılabilmektedir.

Alcatel 5 Ekran Koruyucuları

Alcatel 5 telefonun 5,2 inçlik ekranını anti-glare özelliğe sahip kir tutmayan darbelere karşı korumalı ekran koruyucuları almak isteyen ürün sahipleri www.kilifmrketim.com adresini ziyaret edebilirler.

Toplam 1 ürün bulunmaktadır.