Alcatel A7 XL Kılıf ve Aksesuarları

A7 XL

için 1 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (1)

Alcatel A7 XL Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel A7 XL Kılıf ve Aksesuarları

A7 XL

Akıllı telefon dünyasına giriş yapan Alcatel markalı A7 XL modeli dokunmatik telefon severlerin tercihleri arasında yer alabilmektedir. Android sürümleri ile kullanılabilen A7 XL model telefon ile güzel fotoğraflar çekmek, mesajlaşmak, konuşmak veya sosyal ağlarda zaman geçirmek mümkündür.

2017 Eylül tarihinde çıkış yapan telefon, 175 gram ağırlığındadır. 32 GB depolama alanına sahip olması kullanıcıları cezbeden durumlardandır. Tek veya çift sim kart kullanma şansı bulunmaktadır. Telefonu almak isteyen kişiler siyah ve altın renklerine erişim sağlayabilir. Ana kameranın çekim gücü 14 mp iken ön kamera 5 mp'dir.

A7 XL Telefonu İçin Kılıf Modelleri

A7 XL model Alcatel telefonu alıp kullanmak isteyen kişiler çeşitli aksesuarlar ile daha kaliteli şekilde kullanabilir. Özellikle telefon kılıfları telefonun görünümünü değiştiren, zarar görmesini engelleyen, kullanımı kolaylaştıran aksesuarlardan biridir. Kullanıcı bu telefon kılıflarını sitemizden istediği şekilde sipariş verebilir.

Kılıf sevenler için birçok renk seçeneği bulunmakta ve kılıfların yapıldığı maddeler değişmektedir. Kılıf alternatifleri içerisinde cüzdan kılıf da yer almaktadır. Cüzdan kılıf ile kişi hem telefonunu koruyabilir hem de kartlarını ve paralarını yanında taşıyabilir.

A7 XL Modeli İçin Ekran Koruyucuları

Çevresel faktörlerden dolayı ekrana gelebilecek herhangi bir zarara karşılık ekran koruyucuları kullanılmalıdır. Kırılmayan, telefonun ekranını koruyan Sitemizden ekran koruyucusu sipariş verebilirsiniz. Ekran koruyucuları satın alırken kişi zevkine göre koruyucunun kenarlarını renkli şekilde seçebilir.

Toplam 1 ürün bulunmaktadır.