Alcatel A7 Kılıf ve Aksesuarları

A7

için 4 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (4)

Renk

Beyaz (1)
Mavi (1)
Pembe (1)
Siyah (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)

Alcatel A7 Kılıf ve Aksesuarları

Alcatel A7 Kılıf ve Aksesuarları

A7

Akıllı telefonlarınızı daha verimli ve uzun bir süre kullanmak için aradığınız her şeyi sitemizden sizlerin hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. A7 akıllı telefonunuzu sitemizden almanız dahilinde cihazınızı daha iyi ve daha güvenli korumanız için ihtiyacınız olan, ekran koruyucuları ve kılıfları da sitemizden temin edebilirsiniz.

Sitemizdeki bütün ürünler aldığınız cihazla uyumlu şekilde kullanılır. Ayrıca aldığınız cihazı kişiselleştirmek adına kılıf almak isterseniz sitemizdeki kılıflarla da size hizmet sunuyoruz.

A7 Kılıfları

Almış olduğunuz cihazınızı her türlü darbelere karşı koruyan, darbe emme özelliği olan ve cihazınızı tamamen kaplayıp açık yer bırakmayan kılıfları sitemizden temin edebilirsiniz. Sitemizde yer alan kılıflar ile kendi tarzınızı ortaya koyma imkanına da sahipsiniz. Sitemizde a7 cihazlar için üretilen kılıflar telefonu çizilmelerden ve kirden korur.

A7 Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonların ekranına yerleştirilen ve telefonların ekranını darbelere karşı korumak için üretilmiş olan ekran koruyucularının anti-glare özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde telefonun ekranı kir tutmaz. Ayrıca ekran koruyucularımızın ekranda fark edilmeme özelliği vardır. Bu özellik cihazınızın ekranının parlamasını ve ekran görüntüsünün bozulmasını önler.

Ekran koruyucuları Hd şeffaflık özelliğiyle üretildiği için telefon ekranı ve ekran koruyucu arasında kir ve toz birikmesi olmaz. Ekran koruyucularımız uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanacaktır. Ekran koruyucularınıza sitemizden sipariş vererek en kısa sürede ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

13,90 TL
Sepete Ekle
13,90 TL
Tükendi
13,90 TL
Tükendi
13,90 TL
Tükendi
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.