Nokia Lumia 830 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 830

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Siyah (1)
Beyaz (4)
Pembe (1)
Şeffaf (1)

Kılıf

Slim Kılıf (3)
Silikon Kılıf (3)
Cüzdanlı Kılıf (1)

Nokia Lumia 830 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia Lumia 830 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 830

Günlük hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biri olan akıllı telefonlarınızı şık ve estetik göstermenin yanında onları daha güvenle kullanabilmek için ihtiyacınız olan bütün aksesuarları burada bulabilirsiniz. Sitemizde kaliteli ve birbirinden güzel aksesuarları sizlere çok uygun fiyatlarla sunuyoruz. Nokia'nın Lumia 830 model akıllı telefonu için ekran koruyucusu, kılıf, data kablosu ve şarj aleti gibi gereksinim duyacağınız tüm ürünler burada.

Lumia 830 Ekran Koruyucuları

Birçok işinizi hallettiğiniz, arkadaşlarınızla sohbet ettiğiniz ve çok özel fotoğraflar çektiğiniz akıllı cihazınızın darbelere ve çizilmelere karşı daha dayanıklı olmasını elbette istersiniz. Sitemizden Lumia 830 model akıllı telefonunuz için ultra şeffaf ve temperli cam ekran koruyucularını sipariş vererek cihazınızı uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Parmak izi bırakmayan, leke tutmayan yüksek kaliteli ekran koruyucularımız dokunmatik ekran kullanımınızı engellemez. Anti-glare özellikli ekran koruyucularımız sayesinde telefonunuzun ön bölümü kirden ve tozdan korunur. Lumia 830 model telefonunuzun ölçülerine göre imal edilen ekran koruyucularımız, cihazınızla yüzde yüz uyum sağlayarak kullanıcı deneyiminizde hiçbir olumsuz etki bırakmaz.

Lumia 830 Kılıfları

Web sitemizden temin edebileceğiniz yüksek kaliteli kılıflarla Lumia 830 model akıllı telefonunuzu düşme ve darbe alma gibi durumlar için daha dayanıklı hale getirebilirsiniz.

Fiziksel korumanın yanı sıra tutuş kolaylığı da sağlayan kılıflarımız farklı renk ve malzeme seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cihazınız için kapaklı veya kapaksız olarak alabileceğiniz tüm kılıflar sitemizde sizleri bekliyor.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.