Nokia Lumia 735 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 735

için 6 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (6)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (2)

Kılıf

Slim Kılıf (2)
Cüzdanlı Kılıf (2)

Nokia Lumia 735 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia Lumia 735 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 735

Nokia tarafından üretilen Lumia serilerinin önemli bir serisi olan 735’e uygun birçok öğeyi sitemizde bulabilirsiniz. Sitemiz içerisindeki ürünlerin tamamının üretimi kalite standartları ile gerçekleştiriliyor. Sitemizden talep edilen telefon kapları, ekran koruyucuları ve diğer ürünler aynı gün kargoya çıkıyor ve herhangi bir sorun olursa iade ve değişim seçenekleri bulunuyor.

Sitemizdeki ürünlerin tamamı kilifmarketim.com sitesinde en ince ayrıntısına kadar müşterilere sunuluyor. Talep edilen ürünlerde ise sadece 3 TL kargo ücreti alıyoruz. Ürünlerin toplam fiyatı 50 TL geçiyorsa hiçbir kargo ücreti almıyoruz.

Lumia 735 Kılıfları

Önemli bir seri olan Lumia 735 serisine ait pek çok kılıf sitemizde yer alıyor. Kullanıcılar aradıkları ürünü kesinlikle tüm kalitesiyle sitemizde buluyor. Son zamanların bu modellerde en çok öne çıkan cüzdanlı deri kılıfları ve slim kılıfları sitemizde kdv dahil uygun fiyata satılıyor.

Siyah ve gri renkli kılıfları da bulunan ürünlerimize erişim kilifmarketim.com sitemizden her gün her saat gerçekleştirilebiliyor.

Lumia 735 Ekran Koruyucu

Ekran koruyucuların kalitesi telefonların durumu açısından önem taşıdığını çok iyi bilen bir site olarak kaliteli ekran koruyucularımızı müşterilerimize her modelde sunuyoruz. Ürünlerimiz nano teknoloji ürünü olup hiçbir şekilde kir tutmuyor ve parmak izi bırakmıyor.

 Takılan ekran koruyucunun olduğu ürünlerimizin kalitesi sayesinde fark edilmiyor ve ekrana tam bir uyum sağlıyor. Uzun bir ömre sahip olan ekran koruyucularımız oldukça uygun fiyata sitemizde yerini bulmaktadır.

Toplam 6 ürün bulunmaktadır.