Nokia Lumia 1520 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 1520

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Siyah (3)
Beyaz (3)
Şeffaf (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (2)
Slim Kılıf (2)
Cüzdanlı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (1)

Nokia Lumia 1520 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia Lumia 1520 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 1520

Nokia farklı tasarım ve özellikte cep telefonları ile fark yaratmaya devam ediyor. Harika bir tasarım olan Lumia 1520 20 MP çözünürlükte kamerası, 32 GB hafızası ve 6.0 inç dev ekran boyutu ile telefonunuzun ekranını korumaya alın. Ekranları akıllı telefonların en hassas ve kırılgan yerleridir.

Ufak bir darbe ile bile kırılabilir durumdaki ekranları için sitemizde bulunan ekstra korumalı ve dayanıklı kırılmaz ekran koruyucu alabilirsiniz.

Bu şekilde ekranlarınıza fazladan koruma sağlar ve daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olursunuz. Ekran koruyucular şeffaf olup telefon ekranlarınızın üzerinde olduğu bile belli olmayacak derecede uyum sağlar ve oldukça kullanışlıdır.

Lumia 1520 Telefon Kılıfları

Renkli bir tasarım olan Nokia Lumia telefonlarınızı sitemizde satılan orjinal ve kaliteli kılıflar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Her tarza uygun model ve renklerde birçok seçenek bulunmaktadır. Kullanışlı modellerimiz uygun fiyatlı olarak satılmakta olup bazı kılıflar modellerinde hediye seçeneği bulunmaktadır. Tüm kartlar ile ödeme yapabileceğiniz gibi, kapıda ödeme ve havale seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Lumia 1520 Telefon Aksesuarları

Telefonlarınız için sitemizde bulunan aksesuarlar telefonlarınıza tam uyum sağlar ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Satılan tüm ürünler orjinal kutularında ve garantili olarak gönderilir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sorunsuz bir satış ve yüksek müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız ile keyifli bir alışveriş gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret ediniz.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.