Nokia Lumia 1020 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 1020

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Siyah (4)
Beyaz (4)
Pembe (1)
Şeffaf (1)
Kırmızı (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (2)
Cüzdanlı Kılıf (5)
Silikon Kılıf (1)
Rubber Kılıf (3)

Nokia Lumia 1020 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia Lumia 1020 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 1020

Nokia tarafından üretilmiş telefon modeli lumialar windows phone sistem özelliğine sahip akıllı telefonlardır. Lumia 1020 telefon modeli 32 GB hafıza, 2 GB ram, 4.5 inç ekran görüntüsü ve 41 MP kamera sensörü ile size benzersiz bir kamera deneyimi yaşatma garantisi sunmaktadır.

Kolay ve renkli bir tasarım olan akıllı telefonunuza uygun kılıf model seçeneklerine sitemizde ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımları ile çok beğeneceğiniz kılıflar piyasanın çok altında fiyat seçenekleri ile sitemizde bulunmaktadır. Oldukça dayanıklı malzemeden üretilen kılıflarımızı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Telefonunuza artı koruma sağlayacak modelleri ve renkleri yakından incelemek için sitemize giriş yaparak kılıf modellerine göz atabilirsiniz.

Lumia 1020 Aksesuarları

Telefonunuzun tamamlayıcı özellikte olan tüm aksesuar çeşitleri kapıda ödeme imkanı ile sitemizde satışa sunulmuştur. Kolayca sipariş verebileceğiniz tüm aksesuarlar garantili ve orjinal olarak satılmaktadır.

Beğendiğiniz ürünleri sipariş verdiğiniz taktir de aynı gün kargo seçeneğimiz bulunmakta olup orjinal kutulu olarak ürünlerin gönderimini sağlıyoruz. Birinci sınıf kalite tüm ürünlerimiz firma güvencesi altındadır.

Lumia 1020 Ekran Koruyucuları

Telefon ekranlarınıza koruma oluşturacak kırılmaz cam için hiç beklemeden hemen sipariş verebilirsiniz. Hassas olan ekranlarınız her an kırılma tehlikesi altında olmaktadır. Önlem olarak kırılmaz ekran koruyucu en basit yöntemlerden biridir.

Gelecek tüm darbelerin en aza indirgeyerek telefonunuzun daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Kaliteli ve uygun fiyatlı telefon ürünleri için sitemize göz atabilirsiniz.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.