Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
  0
 • Renk

LG K10 Kılıf ve Aksesuarları

LG K10 Kılıf ve Aksesuarları

LG K10

Cep telefonlarının piyasa içerisinde çok farklı markalar tarafından farklı modeller ile birlikte çıkarılması alıcılarının da farklı şekilde tercih yapmalarını sağlar.

LG markası cep telefonu üretiminde seri şeklinde üretim yapan bir marka olarak K10 modelini müşteri kitlesinin hedefine sokmuş ve pek çok alıcıya ulaşmayı bu cihaz ile birlikte başarmıştır. Cihazın araçsal donanımı için alınacak ürünler adına sitemizi ziyaret ederek farklı ürün yelpazesine erişim sağlanabilir.

K10 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucu jelatinler telefonun hassas olan ekranının korunması amacı ile satın alınır. Bunun yanı sıra ekranın üzerinde bir tabaka halinde bulunuyor olması hem kişinin kullanırken zorluk çekmesine hem de görsel açıdan kirliliğe neden olduğundan ötürü sitemiz üzerinden satılan K10 ekran koruyucularının ince ve sağlam materyaller üzerinden yapılması öngörülmüştür.

Dokunmatik ekranın doğal görünümünü bozmayan ekran koruyucularına firmamızın satış sitesi üzerinden bakabilirsiniz.

K10 Kılıfları

Arka kapak ve ön kapağın birleşiminden oluşan kılıf modelleri ile birlikte telefonun her bölgesini koruma altına alma özelliğine sahip pek çok ürüne sitemizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

K10 model cihazla uyumlu bir şekilde çalışma özelliği gösterecek olan kılıf modelleri arasında hybrid, manyetik kapaklı, silikon, premium slim, metal ve ruber gibi çeşitler olmak üzere toplamda 70 adet farklı ürün seçeneği bulunur. Sitemizden K10 model telefon kılı siparişi kolay ve hızlı ödeme yöntemleri ile verilebilir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi