Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Renk

LG G3 Kılıf ve Aksesuarları

LG G3 Kılıf ve Aksesuarları

G3

Hassas cihazlar korunmaya her zaman ihtiyaç duyarlar. Çünkü cihazın ekranı tamamen birçok işlevi yapmakta ve birçok özelliğe sahiptir. Eğer G3 markalı bu şık telefona sahipseniz gerekli kılıf ya da ekran koruyucu gibi aksesuarları kullanmanız şart olur.

Herhangi düşme gibi durumlarda cihazın darbe almaması oldukça önemlidir. Sistemimiz de çok sayıda renkte ve modelde telefon kılıfları ve ekran koruyucular yer almaktadır. Cihazın kişi tarafından darbeye uğrayarak arıza vermesinin garanti kapsamına girmeyeceği iyi bilinmelidir.

G3 Telefon Kılıfları

Telefon kılıfları son zamanlarda oldukça kullanımı sıklaşan aksesuarlar haline gelmiştir. Çünkü kılıflar cihazı iyi korur ve tamamen dış etkenlerden uzak kalmasına yardımcı olur.

Üstelik en avantajlı tarafı ile kılıf cihazın içindeyken iletişim ve cihaz kullanımı kesintisiz olarak devam eder. Çok sayıda modelde telefon kılıfları ve çeşitli aksesuarlar sistemimizde alıcılara hizmet vermektedir. Sizde sizin zevkinizi ortaya koyacak modellerde kılıflarla cihazınızı hem korumayı hem de kişiselleştirmeyi başarabilirsiniz.

G3 Ekran Koruyucuları

Sistemimizde yer alan dayanıklı, kırılmaz ve oldukça ince yapıda kullanışlı ekran koruyucuları cihazınıza deneyerek sağlıklı ve uzun ömürlü bir cihaz kullanmanın tadını çıkarın.

Ekran koruyucuya sahip olan cihazlar sıvı dökülme durumlarında ilk olarak üstte ki koruyucu ekranı algılayacak böylece cihazınız orjinal ekranı ile sağlıklı şekilde çalışmaya devam edecektir. Düşme gibi durumlarda da yine ilk darbeyi cihazınızın ekranından önce koruyucu ekran alacaktır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:Etiketler: G3


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi