Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Renk

LG G2 Kılıf ve Aksesuarları

LG G2 Kılıf ve Aksesuarları

LG G2

Oldukça nazik ve bol özellikleri olan bir cihaza sahipsiniz. G2 markalı cihazınız ince ve zarif bir görünüme sahiptir. Dış etkenlerden ve darbelerden korunması oldukça önemlidir. Bu nedenle cihazın gerekli olan koruma aksesuarları tam olarak kullanılmalıdır.

Sistemimizde yer alan çok sayıda ve farklı modellerde kılıflara göz atarak cihazınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. Böylece cihazınızın ömrü uzayacak ve birçok özelliği arıza vermeden sağlam şekilde kendini koruyacaktır.

G2 kılıfları

Kılıflar kişilerin zevk ve isteğine göre farklı yapılara sahiptir. Sistemimizde bu türde çok farklı modellerde koruyucu kılıflar yer almaktadır. İstediğiniz modeli seçerek sistemden alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Kılıf içerisinde kullanılan G2 cihazları kılıf içindeyken kullanıma oldukça uygundur.

Kapaklı kılıfları kapağı açılmadan penceresinden birden fazla işlemleri yapma özelliğine sahiptir. Yine bu özelliği ile cihazınızı kılıftan çıkarmadan görüşme yapabilirsiniz. İstediğiniz modellerde kılıflara sistemimizden hemen göz atabilirsiniz.

G2 ekran koruyucuları

Kılıf kadar ekran koruyucuları da cihazın güvenliği ve korunması için büyük yere sahiptir. Ana ekranı arıza gören hassas bu cihazların eski halinde kullanıma uygun olması pek mümkün olmaz.

Tamir görmesi gerekir. Birçok dokunmatik ekrana sahip cihazlarda tamir gördükten sonra eski sağlamlığı ile çalışmaz. Bu nedenle ekran koruyucu kullanmak oldukça önemlidir. Cihazınıza gelecek her darbe ya da dökülecek her sıvı cihazın ekranından önce üstteki koruyucu ekrana temas ederek, cihazın orjinal ekranını koruyacaktır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:Etiketler: G2


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi