Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

G Pro

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Pembe (1)
Siyah (3)
Beyaz (3)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (5)
Rubber Kılıf (2)

LG G Pro Kılıf ve Aksesuarları

LG G Pro Kılıf ve Aksesuarları

G Pro

LG telefon üretici markasının G serisine ait olan ve kullanıcı kitlesi de bir hayli fazla olan modellerinden bir tanesi G Pro modelidir. LG firmasının ürettiği bu telefon çıkalı uzun bir zaman olmasına rağmen cihazı kullanan kişi sayısının fazla olması cihazın bilimum araçlarının satışında da önemli bir rol oynayarak sitemizde yer alan ekran koruyucu ve kılıf gibi modellere erişim sağlanabilir.

G Pro Ekran Koruyucuları

G Pro modeline ait bir cihazınız var ise bu cihazın dış etmenlere karşı önlem alınabilmesi adına korunabilmesi için bir ekran koruyucusuna ihtiyacınız da var demektir.

Şeffaf bir şekilde üretilen ekran koruyucusunun telefonun ekranına yapıştırılması ve dokunmatik özelliğini bozmaması ile sanki koruyucu yokmuş gibi rahat ve özgür bir kullanım satılan ürün sayesinde oluşturulabilir. Sitemizde yer alan LG G Pro ekran koruyucuları kaliteli malzemelerden üretilir.

G Pro Kılıfları

Ekran koruyucular kadar kılıflar da bir cihazın korunumu için önemli rol oynayan araçlardan bir tanesidir. G Pro modeli adına üretilmiş olan kılıfların çoğu cüzdan model olmak üzere telefonun hem ön kasasını hem de arka kasasını güvenlik altına alır.

Cihazın modeli ile tamamen uyumlu olarak çalışan kılıf modelleri için sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilir, verdiğiniz siparişin ödemesini dilediğiniz şekilde yapabilir ve 3 iş günü içerisinde ürününüzü kapınıza gelecek kuryeden alabilirsiniz.