Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
  • Renk

LG Aka Kılıf ve Aksesuarları

LG Aka Kılıf ve Aksesuarları

LG Aka Kılıf ve Aksesuarlar

Akıllı telefonlar artık hayatımız için bir zorunluluktur. Birçok akıllı telefon benzerdir. Farklılaştırmak isteyen herhangi bir kullanıcı var mı? Elbette var. İncelediğimiz LG AKA modeli, ayırt etmek isteyenler için çarpıcı bir "karakter" modeli.

Microsonic Ultra Temiz Ekran Koruyucu LG Aka Film

Ekrandaki filmi fark etmiyorum, dokunmatik ekran doğal görünümü koruyor Parlama önleyici kir tutmaz. Işık yansımıyor. Ekranı, dokunmatik ekranda hiç film yokmuş gibi kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli Aka son derece ince şeffaf film malzemeden yapılmıştır.

Ekranınızı kir ve darbelerden korur, çizilmeyi önler Kolayca çıkarılabilir, hiçbir etki yaratmaz Mükemmel kalıp kesimi sayesinde mükemmel ekrana sığar Uzun ömür maksimum etkilere karşı korur. Dokunmatik ekran kullanıldığında % 99 şeffaf yapı kesinlikle göze çarpmıyor.

LG Aka Aksesuar Ve Kılıfları Sitemizden Temin Edebiliyorsunuz.

LG AKA' da 4 farklı renkli karakter LG AKA' nın her rengi, 4 farklı renkte olup farklı özelliklere sahip bir karaktere sahiptir. Sarı AKA' da "Romantik" Eggy, beyaz AKY'de "Free Spirit", "Musickolic" Ruhu Deniz Kuvvetleri Mavi AKA, Yoyo'nun "Güzel ve Sempatik" pembe AKA karakterleri yansıtan olarak yansıtan olarak öne çıkıyor.

Mikrosonik özellikli Parlak ve Yumuşak LG Kılıfı Kapağı Siyah Renk

Cihazınızı çizik, çekirdekler ve şok ve şoklardan tamamen koruyun Tüm yuvalara kılıf çıkarmadan erişilebilir. Cihaza mükemmel uyum nedeniyle büyük takım kesimi Uzun ömür, Çarpışmalara karşı maksimum koruma.

Kolayca çıkarılabilir. Diğer kılıflardan fark, Aka önünü kapatmadığınız ve rahatça kullanmadığınızdır. Taşırken diğer durumlarda olduğu gibi rahatsızlığa da neden olmaz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:Etiketler: Aka


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi