Vodafone Smart 4 Power Kılıf ve Aksesuarları

Smart 4 Power

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Pembe (2)
Sarı (1)
Beyaz (2)
Siyah (2)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (4)
Silikon Kılıf (3)

Vodafone Smart 4 Power Kılıf ve Aksesuarları

Vodafone Smart 4 Power Kılıf ve Aksesuarları

Smart 4 Power

Telekomüniskasyon firması olarak sektör içerisindeki 3 büyük dev şirketten bir tanesi olarak kendi akıllı cihazlarını üreten ve satışa sunan Vodafone firmasının alt modelleri arasında Smart 4 Power modeli de yer alır.

Türkiye'de bir çok kullanıcıya hitap ettiği için ekran koruyucu, data kablosu, kılıf, power bank cihazı, şarj aleti, kulaklık, stylus kalem, araç tutucu ve spor kol bandı gibi bilimum ürünlerin bu model için satışı sitemiz üzerinden mevcuttur.

Smart 4 Power Ekran Koruyucuları

Telefonun dokunmatik ekran görünümünü bozmadan uyumlu bir şekilde çalışacak olan ekran koruyucu telefona takıldıktan ve kullanılmaya başlandıktan sonra jelatin kağıt üzerinde parmak izi bırakmayan özelliğe sahiptir.

Smart 4 Power modelinin ekran kesimine uygun olarak üretilen ekran koruyucunun tamamını kaplaması her hangi bir darbe alımı ile birlikte telefonun zarar görmesinin önüne geçer.

Smart 4 Power Kılıfları

Darbe emicilik özelliği sayesinde shock absorbing sağlayan telefon kılıflarının sitemiz sayesinde Smart 4 Power modeli nezdinde satışı gerçekleştirilir.

Delux kapaklı ve transparan modelleri ile renk seçenekleri doğrultusunda satışa çıkarılmış olan Smart 4 Power modeel telefon kılıflarına dilediğiniz ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçerek kaliteli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Telefonunuzu dışarıdan alınabilecek her hangi bir darbeye karşı korumak adına kılıflar oldukça önemli bir etken olup, sitemizden satışı en kaliteli malzemelerden üretilerek yapılır.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.