Vodafone Smart 4 Max Kılıf ve Aksesuarları

Smart 4 Max

için 4 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (4)

Renk

Kırmızı (1)
Beyaz (1)
Siyah (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (3)

Vodafone Smart 4 Max Kılıf ve Aksesuarları

Vodafone Smart 4 Max Kılıf ve Aksesuarları

Smart 4 Max

Vodafone telekominikasyon üretimi sağlayan bir marka olarak bilinse de yakın geçmişte akıllı cihaz üreticiliğe geçerek kendi mağazalarında çeşitli fırsatlarla satışa çıkarmış olduğu ürünlerden bir tanesi Smart 4 Max modelidir. Türkiye üzerinden de birçok kullanıcının tercih ederek kullandığı bu model adına üretimi yapılmış olan koruyucu araçlar sitemizde yer alır.

 Smart 4 Max Ekran Koruyucuları

 Vodafone'un kendi ürettiği cihazlardan bir tanesi olarak bilinen Smart 4 Max modelini satın almışsanız telefonun güvenilir bir şekilde kullanılabilmesi için ekran koruyucusuna ihtiyacınız var demektir.

Akıllı telefonların piyasaya dahil edilmesi ile birlikte gelişen bu ekran koruyucular cihazların darbe alımı sırasında ekranının çatlaması ya da kırılması gibi durumların önüne geçtiği için sitemi üzerinden model ile %100 uyumlu olarak çalışacak ekran koruyucusunu satın alabilirsiniz.

 Smart 4 Max Kılıfları

 Microsonic tarafından Smart 4 Max model cihaz için üretilmiş olan kılıf modelleri arasında telefonun arka kasasını kapatacak şekilde bir üretim sistemi bulunur. Sitemizden satın alım yapmanız halinde ürün size 3 iş gününde yollanarak kullanıma hazır bir şekilde gönderilir.

Cihazı kılıf içine yereştirdikten sonra açma kapama ya da ses arttırma ya da azaltma düğmelerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kılıfların kesim işlemi sırasında model ile uyumlu ve rahat kullanılabilir materyallerden üretimi söz konusu olduğundan ürünlerin kalitesi yüksek şekilde satışa sunulur.

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.