Sony Xperia T3 Kılıf ve Aksesuarları

Xperia T3

için 17 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

CaseUp (5)
Microsonic (12)

Renk

Beyaz (5)
Siyah (5)
Pembe (2)
Şeffaf (1)
Mavi (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (8)
Cüzdanlı Kılıf (2)
Slim Kılıf (2)

Sony Xperia T3 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia T3 Kılıf ve Aksesuarları

Xperia T3

Paslanmaz çelik gövde, hafif ve ince tasarım 5.3 inç kamerası ile harika bir telefon Sony Xperia T3 bir telefonda aradığınız tüm özellikleri bir arada bulacağınız akıllı telefona kendi tarzınızla ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Taşıma sırasında çantamızda, cebimizde zarar görme olasılığı olan akıllı telefonlarımız için koruma amaçlı kılıf almak daha uzun ömürlü kullanım sağlamak için önemlidir.

Kaliteli ve kullanışlı tüm kılıf modelleri sitemizde bulunmaktadır. Kılıf modellerimiz silikon, deri, cüzdanlı ve daha birçok farklı modelde olup tarzınıza uygun tüm modellere erişebilirsiniz. Telefonunuzu kılıflar ile koruma altına alına alabilirsiniz.

Sony Xperia Ekran Koruyucu

Telefonların en hassas yerleri ekranları olmaktadır. Taşıma esnasında ya da elinizden düşürme gibi durumlarda en fazla hasarı ekranlar görmektedir. Ekranınız kırıldığında değişimi çok yüksek ücretlerde olmaktadır. Web sitemizde satılan kırılmaz nano teknoloji ekran koruyucular ile telefon ekranını koruma altına alabilirsiniz.

Temperli kırılmaz ekran koruyucu modelimiz ile ekstra koruma sağlayabilirsiniz. Daha büyük masraftan kurtulmak için uygun fiyatlı olan ekran koruyucu cam seçeneklerinizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Sony Xperia Aksesuarları

Telefonlara orjinal ve dayanıklı aksesuar kullanmak telefonlarınızın ömrünü daha fazla uzatmaktadır. Piyasada satılan çok fazla aksesuar bulunmakta olup bu ürünler telefonunuza zarar verebilir.

Güvenilir ve kaliteli ürünler için sitemizi ziyaret edebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimizi çok beğenecek ve kalitesinden memnun kalacaksınız.

Toplam 17 ürün bulunmaktadır.