Sony Xperia E3 Kılıf ve Aksesuarları

Xperia E3

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Beyaz (3)
Siyah (3)

Kılıf

Rubber Kılıf (2)
Yan Kapaklı Kılıf (2)
Cüzdanlı Kılıf (2)

Sony Xperia E3 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia E3 Kılıf ve Aksesuarları

Cep telefonları sürekli elde ya da cepte taşınması nedeni ile sık sık düşmektedir. Bu nedenle de telefonları korumak için önlemler almak gerekmektedir. Ancak her telefonun istenilen aksesuarları hemen her yerde bulunamamaktadır. Kılıf marketim sitesi sizleri bu dertten kurtarmaktadır. Site içerisinde xperia e3 telefonu dahil olmak üzere hemen hemen her telefonun bütün aksesuarları yer almaktadır.

Xperia E3 Kılıfları

Site içerisinde telefona uygun birçok kılıf seçenekleri yer almaktadır. Üstelik bazı kılıflarda sitenin sizlere sunduğu bazı güzelliklerde yer almaktadır. Kılıfların yanlarında ekran korucusu site tarafından hediye edilmektedir. Hem cüzdanı hem de telefonu ayrı ayrı taşımak istemeyenler için cüzdanlı telefonlar kılıfları site içerisinde yer almaktadır. Üstelik kılıflar deri olmaktadır. Akıllı telefon kılıfları orijinali de site içerisinde yer almaktadır. Sert plastikten baskılı kasa korumalı telefon kılıfları da yer almaktadır. Aynı zaman da sadelikten vazgeçemeyenler için şeffaf silikon telefon kılıfları da site içerisinde sizleri beklemektedir. Kılıfların hepsinin farklı zevk seçenekleri için ayrı renk seçenekleri yer almaktadır.

Xperia E3 Ekran Koruyucuları

Uzun süre araç içerisinde bulunan ya da uzun yolculuklar yapan kişiler için araç içi telefon tutacağı ve bluetooth kulaklık gibi aksesuarlar sitede yer almaktadır. Aynı zaman da ekranını her durumda korumak isteyen kişiler için de kırılmaz ekran cam korumaları çok uygun fiyatla ile sizleri beklemektedir.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.