Sony Xperia C4 Kılıf ve Aksesuarları

Xperia C4

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Kırmızı (1)
Beyaz (1)
Siyah (2)
Mavi (1)
Pembe (1)
Şeffaf (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (3)
Silikon Kılıf (4)

Sony Xperia C4 Kılıf ve Aksesuarları

Sony Xperia C4 Kılıf ve Aksesuarları

Sony xperia c4, sony firmasının orta segmentte olan bir cep telefonudur. Tasarım olarak tamamen yekpare ve polikarbon bir kasa kullanılmıştır. Tasarımın sade ama kullanım olarak şık ve konforlu olması, kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir model olmuştur. Sitemiz www.kilifmarketim.com üzerinden güvenle ve en hızlı şekilde sahip olabileceğiniz xperia c4 modeli en çok satışı yapılan cep telefonları arasındadır.

 Yeşil, beyaz ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile üretilmiştir. 147 gram ağırlıkla üretilen Xperia C4 7.9 mm kalınlığındadır. 5.5 inç ekranı ve Android 5.1 (lollipop) işletim sistemi ile kullanıcıların beğenisine sunulan cihaz, 1.7 GHz 8 çekirdekli işlemciye sahiptir. Kamera özelliğinden bahsetmek gerekirse 13 MP arka kamerası, 5 MP ön kamera ile HDR sentör ve otomatik netleştirme özelliği ile en unutulmaz resim ve videoların çekimini mümkün kılmaktadır.

Sony Xperia C4 Kılıfları

Sony Xperia C4 modelini sitemiz güvencesiyle satın aldıktan sonra ihtiyacınız olan tüm kılıf çeşitlerine de yine sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve şık bir kılıf ile cihazınızı darbelere karşı koruyabilir, yine sitemizde bulunan cep telefonu aksesuarlardan da alarak şıklığı pekiştirebilirsiniz.

Soni Xperia C4 Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucu bir cep telefonu için olmazsa olmazdır. Sitemizde farklı kalite ve çeşitlilikte, HD ve şeffaf görüntü kalitesiyle en uygun ekran koruyucusunu satın alabilir cihazınız için tam koruma sağlayabilirsiniz.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.