Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Motorola Nexus 6 Kılıf ve Aksesuarları

Nexus 6

için 10 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (10)

Renk

Gümüş (1)
Siyah (4)
Beyaz (3)

Kılıf

Metal Kılıf (2)
Silikon Kılıf (4)
Slim Kılıf (2)

Motorola Nexus 6 Kılıf ve Aksesuarları

Motorola Nexus 6 Kılıf ve Aksesuarları

Nexus 6

Google ve Motorola tarafından geliştirilmiş olan ve android işletim sistemi özelliğine sahip olan ve serisinde 6. telefon olma özelliği ile harika yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan, 13 mp kamera çözünürlüğü, 3 GB ram, 32 GB hafıza ve 6.0 inç ekran boyutu ile bir telefonda aradığınız tüm özellikleri bulabileceğiniz Nexus 6 için tüm aksesuar çeşitlerine sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Telefonunuza uyum sağlayacak aksesuarlarımız kalite standartları çerçevesinde yüksek kalite ile üretilmiş olup, sizin memnuniyetinize sunulmuştur. Memnun kalmayacağınız hiçbir ürünün satışı sitemizden yapılmamaktadır. Önceliğiniz satış yapmak değil müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Nexus 6 Telefon Kılıfları

Akıllı telefonlarınız için gerekli ve ihtiyaç olan kılıf modellerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz. Arama motoruna telefon markanızı yazdığınız taktirde hemen tüm aksesuar ve kılıf modellerine ulaşabilirsiniz.

Cihazınız ile % 100 uyumlu ve kaliteli kılıflarımız, cihazınızı sıkıca kavrar. Düşmelere ve darbelere karşı koruma oluşturur. Uzun ömürlüdür, kolay kullanım sağlar. Ultra ince modeller ile cebinizde ve çantanızda rahatça taşıma imkanı sunar ve rahatsızlık vermez. Nexus 6 Ekran Koruyucuları

Aksesuar alımlarında ilk olarak kırılmaz ekran koruyucular tercih edilmelidir. Kırılmalara karşı dirençsiz olan telefon ekranlarınızı kırılmaz ekran koruyucular ile sağlam kılabilirsiniz. Bu sayede telefonlarınız daha uzun sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Kolay kullanım sayesinde hemen telefonlarınıza takabilirsiniz. Birçok farklı seçenek ve fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.