Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Motorola Moto G2 Kılıf ve Aksesuarları

Moto G2

için 2 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (2)

Motorola Moto G2 Kılıf ve Aksesuarları

Motorola Moto G2 Kılıf ve Aksesuarları

Moto G2

Motorola teknolojisinin ikinci nesil olarak tanıttığı ürünü Moto G2 Motorola tutkunları tarafından yakından takip edilmektedir. Motorola Moto G2 akıllı telefonuna sahip olmak istiyorsanız, internet sitemizden temin edebilirsiniz. 149gr ağırlığa sahip, 720x1280 pixel çözünürlüklü şık bir telefondur.

8 Gb belleği ve 32 Gb artırılabilir belleği bulunmaktadır. Fm radyo özelliği ile geniş kullanım amacı sağlamakta, video ve fotoğraf çekimlerinizi rahatlıkla ve kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. Renk tasarımı olarak siyah ve beyaz olarak üretilmiştir.

Sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebileceğiniz ve onların hiç tereddütsüz hayran kalacağı bir hediye olacaktır.

Moto G2 Kılıfları

Motorola Moto G2 telefonunuz için ihtiyaç duyacağınız kılıf çeşitlerinin yüzlerce modelini web sitemizde bulabilirsiniz.

Sitemizde tüm telefonlarınız için özel tasarlanmış, farklı renklerde, kişisel tercihler ön planda tutularak üretilmiş yüzlerce kılıf çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca telefonunuz için ihtiyaç duyacağınız oto şarj aletlerini ve yedek şarj aletini temin edebilirsiniz.

Diğer Aksesuarlar

Akıllı telefonlarınız için özellikle Motorola Moto G2 akıllı telefonunuz için, ihtiyaç duyacağınız aksesuarlardan öncelikle ekran koruyucu kırılmaz cam, kulaklık çeşitleri, bluetooth kulaklık çeşitleri, microsd hafıza kartları gibi birçok aksesuar ve aparatları sitemizden temin edebilirsiniz.

Aksesuarlar telefonlar için önemli bir yer tutmaktadır. Kullanacağınız kılıflar telefonunuzun düşmelere ve çeşitli etkenlere karşı zarar görmesini önler, ekran koruyucu kırılmaz camlar telefon ekranına gelecek olan bir darbenin telefonunuza zarar vermesini engellemektedir.

Alt Kategoriler

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.