Lenovo Vibe Z2 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Vibe Z2 Pro

için 7 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (7)

Renk

Kırmızı (1)
Beyaz (2)
Siyah (2)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (3)
Cüzdanlı Kılıf (2)

Lenovo Vibe Z2 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo Vibe Z2 Pro Kılıf ve Aksesuarları

Vibe Z2 Pro

Lenova akıllı telefon markasında aradığınız tüm özellikleri bünyesinde barındıran 16 mp kamera, 3 GB ram, 32 GB hafıza, 6.0 inç dev ekranı ile harika bir tasarım Vibe Z2 Pro size çok uzun süre sohbet imkanı sunuyor. Bilgisayar üretimi ile tanınan ünlü marka çıkardığı telefon ile oldukça iddialı olarak akıllı telefon pazarına girmeyi başarmıştır.

Alışılmışın üzerinde pil kullanımı ile beğeneceğiniz telefonlarınızı, hafif ve kullanışlı kılıflar ile daha rahat kullanabilirsiniz.

Tasarım ve özellikleri ile bu eşsiz cihazlarınızı koruma altına almak için sitemizde bulunan kılıf modellerinden dilediğiniz renkte ve modelde kılıfları seçerek sipariş verebilirsiniz. Telefonlarınızın kullanımı kolaylaştıran ve modern kılıf seçenekleri çok uygun fiyatlı olarak satılmaktadır. Modaya ayak uydurmak için en yeni modelleri kaçırmayın.

Vibe Z2 Pro Ekran Koruyucuları

Düşme nedeni ile oluşan çatlaklar, kırıklar ve çizikler cep telefonu kullanıcılarının en büyük korkulu rüyasıdır. Bu gibi durumlardan kurtulmak ve telefonunuzu daha rahat kullanmak için yardımcı ürün ekran koruyucular ile daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Uzun süre sorunsuz olarak kullanabileceğiniz telefonlarınızın ekranlarını güçlendirmek için sitemizde bulunan ekran koruyucu modellerini sipariş verebilirsiniz.

Vibe Z2 Pro Telefon Aksesuarları

Telefonlarınıza özel aksesuar seçimleri için mağazalarda vakit kaybetmenize gerek yok sitemiz üzerinden hemen sipariş vererek 1 gün içinde beklediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Kolay sipariş ve ödeme yöntemleri ile vakit kaybetmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 7 ürün bulunmaktadır.