Lenovo Vibe X2 Kılıf ve Aksesuarları

Vibe X2

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Beyaz (4)
Siyah (4)
Kırmızı (1)
Pembe (1)
Mavi (1)

Kılıf

Slim Kılıf (2)
Yan Kapaklı Kılıf (3)
Cüzdanlı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (4)

Lenovo Vibe X2 Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo Vibe X2 Kılıf ve Aksesuarları

Vibe X2

Telefonlar içerisinde yer alan Vibe X2 modeline sahip olan kişiler cihazlarını daha donanımlı ve kaliteli şekilde kullanmak isteyebilir. Vibe X2 akıllı telefon modeli Lenova markasının çıkarmış olduğu 32 GB'lik bir telefondur. Genel özellikleri sebebiyle insanlara çekici gelip satın alınabilir.

Uzun bir süre kullanımdan sonra kişiler telefonundan sıkılmışsa ancak yeni bir telefon almak istemiyorsa farklı aksesuarlarla hoş ve güzel hale getirebilir. Farklı hale getirilmesi sebebiyle tercih edilen bu aksesuarlar web adresimizden satın alınabilir.

Vibe X2 Model Telefon İçin Kılıf Seçenekleri

Telefonların arka yüzünü korumaya yaramasının yanı sıra görünüm açısından da tercih edilecek bir ürün olan telefon kılıflarına web sitemizden ulaşım sağlanabilmektedir. Telefon kılıfları Vibe X2 telefon modeli için tasarlanırken deri şeklinde oluşturulabilir. Ya da silikon ve plastik hammaddelerinden de yapılabilmektedir.

Telefon kılıflarında genelde yönelinen cüzdan şeklindeki modeller kullanımı da kolay şekilde tasarlanmıştır. Kılıfın telefonu korumasının yanı sıra içerisine yerleştirilecek kart ve para gibi eşyaları temin ettiği için tercih ediliyor. Çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır.

Vibe X2 Modelinin Camları Ekran Koruyucuları Sayesinde Korunuyor

Tozların telefonu kullanılmaz hale getirmesini engellemesi, düşmelere veya çarpmasına karşı çizilmesine ve kırılmasına önlem olması açısından kırılmaz camlar tercih ediliyor. Ekran koruyucuları kaliteli ve güvenilir şekilde almak isteyenler sitemizden seçip sipariş edebilirler. Vibe X2 model telefon ekranı için uygun boyutlarda kılıf bulmak mümkündür.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.