Lenovo A319 Kılıf ve Aksesuarları

A319

için 7 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (7)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (2)
Pembe (1)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (3)

Lenovo A319 Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo A319 Kılıf ve Aksesuarları

Lenovo A319 Modeli İçin Bilimum Kılıf ve Aksesuar

Bu model, Lenovo tarafından üretilen akıllı telefonların en çok satanları arasında yer alır. Bu çok tutulan telefon ile birlikte kullanılacak aksesuarlar ise iki türlüdür. Şöyle ki, hem Lenovo A319 için özel olarak üretilmiş aksesuarlar hem de tüm telefonlarda ortak kullanılabilecek aksesuarlar mevcuttur.

Bu aksesuarlarda da her zevke uyabilecek son derece geniş bir seçenek şansı sunulur. Aynı şekilde kılıflarda da sade olan tasarımlar bulunduğu gibi çok fonskiyonlu tasarımlar da mevcuttur.

Örnek olarak A319 modeli için özel üretilmiş olan cüzdanlı tasarım gösterilebilir. Cüzdanlı kılıf modellerinde hem telefonu korumak için bir bölme bulunurken hem de kart ve para bölmeleri yer alır. Üstelik tasarımı her ne şekilde olursa olsun tüm cüzdanlar telefonu tam olarak kavrayacak, böylelikle çok daha etkin bir koruma sağlanacaktır.

Geniş Seçenek İmkanı

Lenovo A319 modeli telefonlar için üretilmiş olan kılıfların tamamı telefonu darbelere karşı tam koruma özelliğine sahiptir. Kılıf takılı iken cihaz pek çok darbe, çizik, toz ve shock etkisinden muhafaza edilmiş olacaktır.

Aynı zamanda cüzdan şeklinde olmayan daha sade kılıflar da müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Buna ek olarak sitemizde data kablosu, spor kol bandı, araç tutucu, şarj aleti, kulaklık, stylus kalem ve powerbank cihazları gibi aksesuarlar da yer alır.

Bu aksesuarların da çok sayıda çeşidi mevcut olup adrese çok uygun bir kargo ücreti ile gönderilir.

Toplam 7 ürün bulunmaktadır.