HTC U11 Plus Kılıf ve Aksesuarları

U11 Plus

için 4 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (4)

Renk

Gold (1)
Siyah (1)
Lacivert (1)
Kırmızı (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (4)

HTC U11 Plus Kılıf ve Aksesuarları

HTC U11 Plus Kılıf ve Aksesuarları

HTC U11 Plus

HTC U11 Plus'ın resmi olarak duyurusu yapıldı. HTC U11'in geliştirilmiş varyasyonu olarak tanıtılan bu model, uzun süredir gündemden hiç düşmeyen oldukça dikkat çekici özeller barındırıyor. HTC U11 Plus'ın 6 inc büyüklüğünde dev bir LCD ekranı bulunuyor. 2440x2880 piksellik bir çözünürlük imkanı sunan cihaz, çerçevesiz bir ekrana sahip olarak Gorilla Glass5 teknolojisi kullanılarak koruma altına alımış bulunuyor. Cihazı ön yüzeyinde herhangi bir fiziksel tuş bulunmuyor. Snapdragon 835'te güç alıyor ve 4 GB RAM ile 64 GB dahili hafıza ile destekleniyor. Depolama alanı MicroSD ile 128 GB'a kadar artırılabilir özellikte. Kamera özelliklerine değinmek gerekirse 12 MP f/1.7 diyaframa sahip olan bir arka kamerası sayesinde, e zor koşullarda bile hızlı bir odaklama yapabiliyor.

HTC U11 Plus Kılıfları

HTC U11 Plus imalat gereği oldukça sağlam bir yapıda tasarlamıştır. Ancak çerçevesiz bir yapıda olması, cihazı kılıfa mecbur bırakıyor. Sitemizde bulunan birbirinde şık deri kılıfları, cihazı tamamen kaplayan ve koruyan bir yapıya sahiptir. Sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilir ve en yakın sürede garanti kapsamındaki kılıflardan birini satın alabilirsiniz.

HTC U11 Plus Ekra Koruyucuları

Gorilla Glass 5 ile ekranı korunan HTC U11 Plus modeli, toza ve bakterilere karşı duyarsızdır. Bu nedenle, sitemizde bulunan su geçirmez ve kırılmaz ekran koruyucu modellerini inceleyip satın alarak, uzun ömürlü bir kullanım elde etmek mümkün.

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.