Casper Via V9 Kılıf ve Aksesuarları

Via V9

için 13 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (13)

Renk

Beyaz (1)
Siyah (3)
Pembe (1)
Kırmızı (2)
Şeffaf (1)
Gold (1)
Gümüş (1)
Turkuaz (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (4)
Metal Kılıf (5)

Casper Via V9 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via V9 Kılıf ve Aksesuarları

Via V9

Casper firmasının yeni amiral gemisi olan Via V9 modeli, üst seviye bir tasarım ve kaliteye sahip olarak dikkat çekmektedir. Fiyat açısından oldukça cazip bir bütçeye sahip olan cihaz, 124 gram ağırlığında ve 6.4 mm kalınlığındadır.

Üç farklı renk seçeneği bulunan via v9 titanyum, turkuaz yeşili ve bronz sarı olarak tasarlanmıştır. Ekranı Corning Gorilla Glass 3 cam ile korunan bu model, 5 inç 720P çözünürlüğünde AMOLED ekran kullanılarak, AMOLED ekranın sağlamış olduğu tüm incelik avantajlarından sonuna kadar faydalanılarak üretilmiştir.

Ek olarak, 64 Bit teknolojisini desteklemekte olan 8 çekirdekli ARM Cortex A53 çekirdek tasarımına sahiptir ve 2 GB RAM ile 16 GB depolama alanına da sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. İşletim sistemi olarak Android 5.1 Lollipop sürümü ile dizayn edilmiştir.

Via V9 Kılıfları

Telefonun kire, toza ve suya karşı korunması için kılıflara ihtiyaç vardır. Sitemizde yer alan ve özellikle dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen kılıflar sayesinde, olası kazalara karşı telefonu koruyarak, büyük masraflardan kurtulmaya imkan sağlanmıştır.

Via V9 Ekran Koruyucuları

Telefon yüzeylerinde bulunan ekranların, kırılmalarını ya da çizilmeleri önlemek için, cep telefonun ekranına yerleştirilen ekran koruyucuları ile büyük avantajlar sağlanır.

Sitemizde yer alan tüm ekran koruyucular kırılmaz özellikte olup, parmak izlerini de yüzeyde tutmayacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca tüm cep telefonu aksesuarlarını da sitemizde bulmanız ve cihazınızı kendi zevkinize göre yeniden dizayn etmeniz de mümkün.

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.