Casper Via V8C Kılıf ve Aksesuarları

Via V8C

için 9 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (9)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (4)
Pembe (1)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (2)
Yan Kapaklı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (3)

Casper Via V8C Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via V8C Kılıf ve Aksesuarları

Via V8C

Akıllı cihaz olarak adlandırılan ve minik bir bilgisayarın tüm teknik özelliklerini taşıyan Via V8C telefonlar ile akıllı cep telefonlarına ait tüm aksesuarları sitemiz üzerinden temin edebilir ve sitenin garanti kapsamında uzun yıllar randımanlı olarak kullanabilirsiniz.

Teknik özellikleri açısından gerçek 8 çekirdek turbo işlemci sisteme sahip olan bu telefonlar 5’’ full HD IPS ekran özelliğine de sahiptir. 16 MP arka, 9 MP ön kamera sistemli ve 32 BB hafıza özelliği olan bu akıllı cihazlar metal çerçeveden oluşur.

Ayrıca İki yüzünün cam tasarım olmasıyla da dikkat çeken Casper Via V8c, elinize aldığınızda telefonun kalitesini ve şık duruşunu sizde hissedeceksiniz.

VİA V8C Telefon Kılıfları

Via V8c telefonlar için üretilmiş olan ve telefonunuzu düşme durumlarında alabileceği darbe, tozlanma ve nemlenme gibi her türlü risklere karşı da koruyacak olan, telefon kılıfları akıllı cihazı tamamen sardığı gibi mükemmel bir estetiğe de sahiptir. Sitemizden dilediğiniz renk ve desen seçimleri ile bu kılıfları inceleyebilir ve sahip olabilirsiniz.

Vıa V8C Telefon Ekran Koruyucu

Telefonların oldukça pahalı bileşenlerinden olan ekranlar telefonun kalitesini belirleyen ilk bileşendir. Akıllı cihazlarınızda olabilecek herhangi bir çizik veya diğer tüm hasarlara karşı mutlaka bir ekran koruyucu malzeme ile kullanmanız gerekir.

 Yağ tutmayan özellikte olan yani parmak izlerini fazla göstermeyen Tempered Glass malzemeden imal edilmiş olan ekran koruyucuları ile Via V8C akıllı cep telefonlara ait diğer kulaklık, şarj, data kablosu gibi aksesuarları temin edebilir ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.