Casper Via V6 Kılıf ve Aksesuarları

Via V6

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (2)
Pembe (1)
Mavi (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (4)

Casper Via V6 Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via V6 Kılıf ve Aksesuarları

Via V6

Akıllı telefon kullanmak isteyen kişilerin tercih edeceği bir diğer alternatif de Casper'in çıkarmış olduğu Via V6 modelidir. Dokunmatik özelliği ile telefon kullanıcılarına kolaylık sağlayan Via V6 ile birçok işlem gerçekleştirilebilir. Kişi telefonla konuşmanın yanı sıra mesajlaşma, araştırma, fotoğraf çekme, haber okuma gibi pek çok alternatifi de gerçekleştirebilir.

Ön kamerası 5 mp olan telefonun arka kamerası ise 13 mp olarak tasarlanmıştır. 16 GB'ye sahip olan hafızası 64 GB'a kadar arttırılır. Ağırlığı 154 gram olan telefonun beyaz veya siyah renklerini satın alarak kullanmak mümkündür.

Kişi almış olduğu Via V6 telefonunu daha korunaklı ve şık şekilde kullanmak istiyorsa sitemizden alabileceği birtakım aksesuarlarla bu isteğini gerçekleştirebilir.

Via V6 Ekranını Korumak Adına Alınabilecek Aksesuarlar

Via V6 ön ekranı tamamen cam ve dokunmatik olduğu için korumaya ihtiyaç duymaktadır. Olası bir düşme, tozlanma veya çizilme durumlarına karşılık sitemizden alınacak ekran koruyucu ile tehlikelere karşı koruma sağlanabilir.

Kırılmaz şekilde oluşturulan bu koruyucuyu kişi isterse kenarları şeffaf, gümüş ya da siyah şekilde elde edebilir.

Telefon Kılıfları Şıklığın Göstergesidir Via V6 satın alındıktan sonra hem arka yüzünün korunması hem de daha şık bir telefon haline getirilmesi için kılıf kullanımı yaygın hale getirilmiştir.

Kullanıcı sitemizde var olan silikon, deri ya da plastik kılıfları zevkine uygun olan renkte satın alabilir. Alınacak kılıfa göre telefon daha havalı veya şık görünüme sahip olabilir.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.