Asus Zenfone 3 Laser Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Laser

için 20 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (20)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (3)
Gold (4)
Gümüş (2)
Rose Gold (2)
Pembe (1)
Mavi (1)
Kırmızı (2)
Lacivert (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (1)
Aynalı Kılıf (4)
Yan Kapaklı Kılıf (6)
Nikelaj Kenarlı (3)
Rubber Kılıf (4)

Asus Zenfone 3 Laser Kılıf ve Aksesuarları

Asus Zenfone 3 Laser Kılıf ve Aksesuarları

Zenfone 3 Laser

Asus markasının 2016'da piyasaya sürdüğü Zenfone 3 serisinin alt modeli olan Zenfone 3 Laser, 0.03 saniyelik lazer tabanlı odaklama sistemiyle hareket halindeki nesnelerin ve kişilerin fotoğraflarını çok daha güzel bir şekilde çekebilmeye olanak sağlıyor.

Net videolar için elektronik görüntü sabitleme sistemini de kullanan cihaz, akıllı telefon fotoğrafçılığında söz sahibi modellerden biri. Bu cihaz için ihtiyaç duyacağınız kılıf, ekran koruyucu ve bilumum aksesuarı internet sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizin için en iyi hizmeti sunmayı sürdürüyoruz.

Zenfone 3 Laser Kılıfları

Akıllı telefonunuzun dış etkilere maruz kalması durumunda daha dayanıklı olmasını diliyorsanız kullanmanız gereken tüm kılıfları burada görebilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız alternatiflerle sunduğumuz ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olup türlü renk seçenekleri ile müşterilerimizin zevk çeşitliliğine hitap ediyor.

Hızlı bir şekilde Zenfone 3 Laser model cihazınızın dışına hızlı bir şekilde geçirilebilen kılıflarımız telefon tutuşunuza da olumlu yönde etki edecek.

Zenfone 3 Laser Ekran Koruyucuları

5.5'' boyutundaki tam yüksek çözünürlüklü ekranınızı tozdan ve kirden koruyup düşme gibi tehlikelere karşı güçlendirmenize yarayacak ultra ince ve neredeyse tamamen şeffaf ekran koyucu filmlerimizle Zenfone 3 Laser model cihazınız artık daha güvende olacak.

Parmak izi sorunu yaratmayan, yüksek kaliteli ekran koruyucularımız milimetrik kesimi dolayısıyla cihazınıza yüzde yüz bütünleşerek hem kullanım kolaylığınızı azaltmayacak hem de daha korunaklı bir duruş sergileyecek.

Toplam 20 ürün bulunmaktadır.