Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü

Teslimat Şartları

www.kilifmarketim.com adresi telefon aksesuarları ve farklı çeşitli ürünleriyle ilgili bol çeşit ve uygun fiyatla verdiği hizmeti ev adresine iş yeri adresine veya bulunduğunuz bir adrese en kısa sürede sorunsuz olarak teslim ediyor. İstendiği takdirde kapıda ödeme imkanından da faydalanabiliyor. www.kilifmarketim com adresinden yapılan alış verişlerde siparişlerin gönderimi için MNG kargonun birçok farklı gönderim seçeneklerinden biri seçiliyor.

Kargo ücreti;

Kargo Tüketiciye Ne Zaman Ulaşır;

Cumartesi günü saat 11 den sonra ve pazar günü tüm gün verilen ürün siparişleri kargo dahil firmalarının mesai dışındaki saatleri olduğu için pazartesi günü kargoya verilir aynı şekilde resmi tatil günlerinde verilen ürün siparişleri kargo firmaları çalışmadığı için resmi tatilin bitmesini takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilir.

Ayrıca Kilifmarketim.com adresinden alınan bütün ürünlerin sipariş takibi rahatlıkla yapılabilir. Kilifmarketim.com adresinin Kılıf marketim sipariş takip sayfasına girerek sipariş verilen mail adresi ve verilen sipariş takip numarasıyla kargonun gönderiminin hangi aşamada olduğu takip edilebilir.