ZTE Grand X V970 Kılıf ve Aksesuarları

Grand X V970

için 4 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (4)

Renk

Pembe (1)
Siyah (1)
Beyaz (1)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (3)

ZTE Grand X V970 Kılıf ve Aksesuarları

ZTE Grand X V970 Kılıf ve Aksesuarları

Grand X V970

ZTE Grand X V970 modeli 2012 yılında piyasaya çıkmış ve CPU Dual-Core Cortex-A9 1000Mhz işlemciye sahiptir. Ekran boyutunun 4.3 inç olarak görüldüğü Grand X V970 modeli, 5 MP arka kameraya sahip olarak, 1600 mAH batarya ile üretilmiştir.

İşletim sistemi olarak, (OS) Android v.4.0 işletim sistemine sahip olan bu model, ULP GeForce grafik işlemcisine sahiptir. MicroSD ile desteklenebilen hafıza alanı, 32 GB'a kadar yükseltilebilmektedir.

Grand X V970 Kılıfları

Özellikle kapaklı olan kılıflar, cihazın tamamını kaplayarak cihazın hiç bir yerinin açıkta kalmayacağı şekilde tasarlanmıştır. Sitemizde, kapaklı ve kapaklı olmak üzere, deri, şeffaf, desenli, metal, silikon, aynalı gibi birçok kılıf modeli bulunmaktadır.

Kılıflar, tüm telefon modellerinde olduğu gibi akıllı cep telefonu modelleri için de vazgeçilmez unsurlardır. Kılıflar sayesinde, hem cihazın korunması sağlanır hem de cihazlar üzerinden bulaşabilecek hastalıklara karşı önlem alınmış olmaktadır. Tüm kılıf modelleri içerisinde, kendi çizginize ve zevkinize uygun olan tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Grand X V970 Ekran Koruyucuları

Grand X V970 modeli, ilk giriş seviyesinde olan bir cihazdır. Her ne kadar, diğer akıllı cep telefonları ile mukayese edildiğinde üstün özellikte bir cihaz olarak kabul edilmese de, düşük bütçeli bir cihaz arayanlar için vazgeçilmezdir.

Bu modele uygun ekran koruyucuları sitemizde yer almıştır. Sitemizi ziyaret ederek bir ekran koruyucu temin edip, cihazın ömrünü uzatabilirsiniz.

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.