Samsung Galaxy S Duos Kılıf ve Aksesuarları

Galaxy S Duos

için 5 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (5)

Renk

Pembe (1)
Siyah (3)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (2)
Yan Kapaklı Kılıf (1)
Rubber Kılıf (1)

Samsung Galaxy S Duos Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy S Duos Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy S Duos :

Kullandığınız Galaxy S Duos için kılıf almanız gerektiğinde artık bunu % 100 memnun kalacağınız bir şekilde yapabilirsiniz. Kalitesinden ödün vermeyen ve ekonomik açıdan son derece hesaplı onlarca seçenekle telefonunuzu olumsuz durumlara karşı korumayı başaracaksınız.

S Duos İçin Kılıf Seçenekleri :

Yalnızca telefonunuza muhafaza etmek amacı ile kullanılmayan cüzdanlı ve standı olması nedeni ile fonksiyonel bir özelliği de beraberinde getiren kılıfları satın alabilirsiniz. Yine ultra thin ve rubber içerikli kılıfları da farklı renk opsiyonları ile satın almaya bir tık kadar yakınsınız.

Aksesuar Ve Ekran Koruyucular :

Microsonic ekran koruyucu, ekran dayanıklılığı için bekleneni verecek bir detaydır. Hassas ve dokunmatik stylus tükenmez kalem, powerbank, araç tutucu, spor kol bandı, kulaklık ve normal şarj aleti içinde beklediğiniz gibi bir alışverişi hemen sitemizde yapmanız olasıdır. Türkiye'nin her yerinde fark yaratan ve size ivedi şekilde özel paket ile teslimat güvencesi sunan adresimize giriş yapabilirsiniz. Galaxy S Duos ile ilgili en yeni aksesuar ve diğer ürünleri de artık anında görebilir, seçiminizi bunlar arasında yapma ayrıcalığını tadabilirsiniz.

Toplam 5 ürün bulunmaktadır.