Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Samsung Galaxy Ace Kılıf ve Aksesuarları

Galaxy Ace

için 7 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (7)

Renk

Pembe (1)
Siyah (4)
Beyaz (1)
Şeffaf (1)

Kılıf

Standlı Kılıf (1)
Cüzdanlı Kılıf (1)
Rubber Kılıf (4)
Silikon Kılıf (1)

Samsung Galaxy Ace Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy Ace Kılıf ve Aksesuarları

Samsung Galaxy Ace Kılıfları :

Samsung serilerinden farklı özelliklere sahip olan Galaxy Ace model cihazınız için her türlü koruma kılıfını sistemimizde bulmanız mümkündür. En yeni en moda kılıflar için kilifmarketim.com adresine girmeniz yeterli olacaktır. Dilediğiniz modelde kılıfı seçerek kapınıza kadar getirtebiliyorsunuz. Deri, standart veya silikon birçok yapıda kılıflar bulmak mümkündür. Ayrıca bir kargo hizmet bedeli ödemenize gerek kalmıyor. İstediğiniz ev ya da iş yeri gibi adresinize yönlendirme yaparak, ürününüzü teslim alabilirsiniz. 

Ürüne ait fatura gibi evraklar da şahsınıza özel düzenlenerek sipariş ile birlikte size teslim edilmektedir. Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak cihazınıza hak ettiği değeri verin. Cihazı korurken de tarzınıza uygun tasarlamanın tadını çıkarın. Kılıf ile birlikte kullanılan cihazlar gelecek zararlara karşı bir adım daha tedbirli olmaktadır. Sıvı girişimi ya da düşme gibi durumlarda cihaz kılıfın içinde korunmaya alınmış olur. Çok sayıda eğlenceli kılıf modellerini kullanıcılar taşırken zevklerini de ortaya koymaktadır.

Bunun için kilifmarketim.com adresine girerek size zevkinizi yansıtmaya hazır olun. Bir kaç adımda yapacağınız işlemle en uygun fiyatlarda kapınıza kadar siparişinizi getirtin.

Toplam 7 ürün bulunmaktadır.