Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
 • Renk

Nokia X Kılıf ve Aksesuarları

Nokia X Kılıf ve Aksesuarları

Nokia X

Akıllı cihazınız olan x modelde ki telefonunuzu korumak ve ona hak ettiği değeri vermek için aradığınız her ürün sitemizde en uygun fiyatlarla mevcut olmaktadır. Cihazınızın dış etkenlerden korunması ömrünü uzatmak ve işlevini sağlamlaştırmak için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. 4

Cihazınız dış etkenlere karşı oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Herhangi bir arıza sonucu ilk gün ki kadar sağlıklı çalışması pek mümkün olmaz. Sizde gerekli önlemleri almak için sitemizde yer alan kılıf ya da ekran koruyuculardan zevkinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Nokia X kılıfları

Kılıflar kullanılırken kişiler de oldukça zevki yansıtarak kullanılmaya başlandı. Sizde zevkinize en uygun renkte ve yapıda dilediğiniz kılıfı cihazınıza uygun olarak sitemizden tercih edebilirsiniz. Bu kılıflar cihazı bütünüyle sararak dış etkenlerden tamamen korumaktadır. Kirin cihaza girmesine ve birikmesine engel olur.

Cihazınızı kılıf içinden çıkarmadan kolaylıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Şarj ya da kulaklık gibi girişler kılıf içerisinde uygun olarak hazırlanmıştır. Yine giriş çıkışları kullanırken kılıfı cihazınızdan çıkarmanıza gerek yoktur.

Nokia X Ekran Koruyucuları

Cihazınızın ekranı oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Ekranınıza uygun olarak sitemizde kırılmaz ekran koruyucu camlar mevcuttur. Cihazınızın marka ve modeline en uygun koruyucuyu buradan seçerek cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ekran koruyucu camlar kaliteli görüntü özelliğine sahip olmaktadır. Ayrıca oldukça dayanıklı ve kir tutmama gibi özellikleri vardır. İnce ve şeffaf görüntüsü ile kullanımı rahat fark edilmesi zor camlar olmaktadır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic Nokia X Premium Slim Kılıf Beyaz
16.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 14.32TL
Microsonic Nokia X Premium Slim Kılıf Siyah
16.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 14.32TL
Microsonic ultra şeffaf ekran koruyucu film - Nokia X
9.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 8.39TL
Microsonic Kristal Şefffaf Nokia X kılıf
16.05TL - KDV Dahil
KDVsiz: 13.60TL
Microsonic Dual View Delux Kapaklı Nokia X Kılıf Siyah
26.08TL - KDV Dahil
KDVsiz: 22.10TL
Microsonic Dual View Delux Kapaklı Nokia X Kılıf Beyaz
26.08TL - KDV Dahil
KDVsiz: 22.10TL
Microsonic Premium Slim Nokia X Kılıf Siyah
16.05TL - KDV Dahil
KDVsiz: 13.60TL
Microsonic Premium Slim Nokia X Kılıf Beyaz
16.05TL - KDV Dahil
KDVsiz: 13.60TLEtiketler: Nokia X


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi