Nokia Lumia 1320 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 1320

için 11 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (11)

Renk

Beyaz (3)
Siyah (3)
Pembe (1)
Kırmızı (1)
Şeffaf (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (2)
Cüzdanlı Kılıf (2)
Slim Kılıf (4)
Silikon Kılıf (1)

Nokia Lumia 1320 Kılıf ve Aksesuarları

Nokia Lumia 1320 Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 1320

Her markanın olduğu gibi sitemizde Nokia Lumia 1320 markasının da önemli ve kaliteli ürünleri yer alıyor. Özel ve güzel bir görünüme sahip olan Lumia kılıfları, ekranı zedelemeyen ve görüntüyü bozmayan Lumia ekran koruyucuları ve daha birçok telefon eşyasına kilifmarketim.com sitemiz içerisinde ulaşmak mümkün oluyor.

Telefon söz konusu olduğunda önde gelen markalar arasında yer alan Nokia markasının bütün telefonlarını ve modellerini sitemiz üzerinde bulmak mümkün oluyor. İçlerinde önemli bir model olan Lumia modellerinden 1320’nin de sitemiz içerisinde bütün eşyaları yer alıyor.

Lumia 1320 Kılıfları

Bu model telefonların kılıfları sitemizde oldukça uygun bir fiyata yer alıyor. Çok uygun fiyatlarla da kargo ücreti alınıyor ve hızlı bir şekilde teslim alma imkanına sahip oluyorsunuz.

Kaliteden taviz verilmeden hazırlanmış olan bu ürünler en çok tercih edilen kristal kılıf şeffaf, slim kılıf şeffaf ve deri kılıf şeffaf olarak yer alıyor. Bu kapların hemen her rengine kilifmarketim.com sitemiz içerisinde erişmek görsellerden nasıl durduğunu görmek mümkündür.

Lumia 1320 Powerbank

Sitemizde ekran koruyucular, data kablosu, kulaklıklar, sarj aleti bulunabileceği gibi bu modele ait powerbank sarj cihazı da yer alıyor.

Uzun ömürlü olan ve bu modele de uyum gösterebilen powerbanklar siyah, gold, mavi, kırmızı, beyaz renklerden oluşuyor. Birbirinden farklı şekillerde sitemizde yer alan bu powerbanklar oldukça sade görünüme sahip ve taşınması oldukça kolay bir özellik gösteriyor.

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.