Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
  • Fiyat Aralığı
  • Marka
    0
  • Kılıf
    0
  • Renk

Microsoft Lumia 950 XL Kılıf ve Aksesuarları

Microsoft Lumia 950 XL Kılıf ve Aksesuarları

Lumia 950 XL

Sunduğu üst düzey performans özellikleriyle dikkat çeken Microsoft marka Lumia 950 XL model cihaz ile akıllı telefon kullanma deneyimi bambaşka bir boyuta ulaşıyor. Windows işletim sistemi ile çalışan bu cihazın dikkat çeken özelliklerinden biri, ön kamerasıyla sahibinin gözünde iris taraması yapıyor olması.

Böylece sıradanlaşan parmak izi kontrolünden daha farklı bir seçenek ortaya çıkıyor. Sıvı bazlı bir sistemle soğutma gerçekleştiren cihaz, yorucu uygulamalar karşısında bile ciddi bir ısınma problemi yaratmıyor.

Hızlı şarj özelliğini de barındıran cihazınızda kullanmak isteyeceğiniz birbirinden şık ve fonksiyonel aksesuarlar internet sitemizde siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Lumia 950 XL Kılıfları

Düşme gibi çeşitli etkenler nedeniyle Lumia 950 XL model cihazınızın zarar görmesini en aza indirmek istiyorsanız güçlü kılıflarla onu çok daha sağlam ve dayanıklı hale getirebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzla muhteşem bir uyumla çalışacak koruyucu kılıflarımızı web sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Şeffaf ve renkli seçenekleriyle müşterilerimizin tercihine sunduğumuz kılıflarımızla telefonunuzu olduğundan daha güvenle kullanmayı sürdüreceksiniz.

Lumia 950 XL Ekran Koruyucuları

5.7'' büyüklüğüyle adeta bir el sineması deneyimi yaşatan Lumia 950 XL model cihazınızın ekranını dış faktörlerden korumak adına kullanmak isteyeceğiniz renksiz ve ultra ince koruyucu işlevli filmlerimiz ile ekranınızın yıpranmaya ve darbelere karşı dayanıklılığı artacak.

Parmak izi meydana gelmesine de engel olan teknolojik yapısıyla cihazınızın dokunmatik hassasiyetinde herhangi bir kayıp görülmeyecek.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic Microsoft Lumia 950 XL Kristal Kılıf Şeffaf
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Microsoft Lumia 950 XL Silikon Kılıf Şeffaf
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Microsoft Lumia 950 XL Silikon Kılıf Mavi
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Microsoft Lumia 950 XL Silikon Kılıf Pembe
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Microsoft Lumia 950 XL Silikon Kılıf Beyaz
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL
Microsonic Microsoft Lumia 950 XL Silikon Kılıf Siyah
13.90TL - KDV Dahil
KDVsiz: 11.78TL

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi