Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
  0
 • Renk

LG K8 Kılıf ve Aksesuarları

LG K8 Kılıf ve Aksesuarları

LG K8

Zevkinize uygun olarak almış olduğunuz K8 akıllı cihazınızı kişiselleştirmek ve uzun süre kullanılması için gerekli olan kılıf ve ekran koruyucuları sitemizde garantili olarak size sunuyoruz.

Sitemizde bulunan ürünler ile cihazınızı da çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Sitemizde satışta olan ürünler cihazınız ile bire bir olarak uyumlu ürünlerdir. Sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanırsınız ve bu şekilde de cihazınız da uzun ömürlü olacaktır. Ayrıca cihazınızı zevkinize göre kişiselleştirmiş olarak kullanma imkanına da sahip olmuş olacaksınız.

K8 Ekran Koruyucu

Akıllı cihazın ekran kısmına yerleştirilen, gelebilecek bir darbeye karşı ekranı koruma amaçlı olarak üretilen, dışarıdan çekilen filmin fark edilmemesi sayesinde görüntü bozulmuyor. Ekran koruyucular anti-glare özelliği ile ekran kirde tutmuyor.

HD ve şeffaflık özelliği ile üretildikleri materyallerin çeşidinden dolayı cihaza toz girişi de engelleniyor. Cihazınızı uzun süre boyunca rahat bir şekilde kullanmanız için siz müşterilerimiz için satışa sunuyoruz.

K8 Kılıfları

Akıllı cihazınızı hiç bir açıkta kalmayacak şekilde komple kaplar. Bu şekilde darbe emici özellik ile her hangi bir düşme ya da çarpa durumun da cihaz hiç bir şekilde zarar görmez.

Bu şekilde uzun ömürlü ve kaliteli üretilen kılıfları sitemizden rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca satışa sunduğumuz kılıflar cihazınızı her türlü şok ve çizilme gibi yaşanacak durumlardan da en iyi şekilde korur.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:

Bu Kategorinin en çok satılanları listesi