Ekran Koruyucu Hediye
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri
Saat 15:00'a Kadar Aynı Gün kargo
15 Gün Para İade Garantisi
Alanında Uzman Müşteri Hizmetleri

Desire 826

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Kırmızı (1)
Beyaz (3)
Siyah (3)
Gold (1)
Pembe (1)
Mavi (1)

Kılıf

Cüzdanlı Kılıf (3)
Yan Kapaklı Kılıf (4)
Silikon Kılıf (3)

HTC Desire 826 Kılıf ve Aksesuarları

HTC Desire 826 Kılıf ve Aksesuarları

Htc desire 826, estetik ve tasarım olarak her kesime hitap eden, yüksek özellikleriyle donatılmış akıllı telefonlardan biridir. Estetik ve tasarıma önem verilen bu akıllı telefonun, ilk günkü kadar hasarsız ve bakımlı halde kullanılabilmesi, birkaç aksesuar ile mümkün olabilir.

Ekran Koruyucuları

Ultra şeffaf ve temperli cam modelleriyle, telefon ekranlarında çizilmeye ve kırılmaya karşı tam koruma sağlanmaktadır. Ultra şeffaf ekran koruyucusu, gerçek ekran görüntüsünü bozmadan, çizilme durumlarına karşı olağanüstü bir koruma sağlamaktadır. Temperli cam modelleri ise ekranın çizilmesi ve darbelerden dolayı kırılmasına karşı oldukça güçlü bir koruma sağlamaktadır. Uygun fiyat koşullarıyla internet sitemizden alınan bu ekran koruyucularının, akıllı telefonlara uygulanması ise oldukça basit bir işlemdir.

HTC Desire 826 Kılıfları ve Koruyucuları

Şeffaf silikon, çift taraflı, cüzdan ve akıllı kılıf çeşitleriyle her göze hitap eden kılıf seçenekleriyle, telefon tasarımı daha şık bir görüntü alacaktır. Darbelere karşı ekranın kırılmasının önlenmesinde büyük bir rolü olan telefon kılıfları, oldukça uygun fiyatlar ile internet sitemizde satışa sunulmaktadır. Ayrıca internet sitemizde HTC Desire 826 akıllı telefona uyumlu, data kablosu, şarj cihazı, stylus dokunmatik kalem, kulaklık, powerbank şarj üniteleri, araç tutucular ve spor kol bandı aksesuarları temin edilebilmektedir. En uygun fiyatlarla en güvenilir alışveriş, alışveriş sonrası hızlı teslimat ve satış sonrası müşteri memnuniyetinden, http://www.kilifmarketim.com internet adresimizi ziyaret ederek faydalanabilirsiniz.