HTC 10 Lifestyle Kılıf ve Aksesuarları

10 Lifestyle

için 4 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (4)

Renk

Siyah (1)
Kırmızı (1)
Lacivert (1)
Gold (1)

Kılıf

Rubber Kılıf (4)

HTC 10 Lifestyle Kılıf ve Aksesuarları

HTC 10 Lifestyle  Kılıf ve Aksesuarları

HTC 10 lifestyle yeni serisi harika özellikleri ile kısa sürede ilgi çeken telefonlardan biri haline gelmiştir. 5.5 inç ekran boyutu 32gb dâhili depolama 3gb ram özelliği ile hızı gayet başarılı olan telefon ses sistemi ile gayet başarı olarak satışa sunulmuştur. Bu özellikte telefonunuz için gerekli olan tüm donanımı sitemizden temin etmeniz mümkün, telefonunuzu korumaya alın, sizi yansıtmasına izin verin ve kişiselleştirin. Herkes de bulunan telefona alacağınız yeni bir kılıf ile farklılık katabilirsiniz. Hem telefonunuz farklı bir görünüme kavuşacak hem de darbelere karşı daha dayanıklı hale gelecektir

HTC Lifesytle Kılıf Modelleri

Telefonunuz için gerekli tüm aksesuarları bulabileceğiniz sitemizde En çarpıcı kılıfları bulabilmeniz mümkün, alacağınız kılıf ile telefonunuz ışıl ışıl paralayacak. Sizi yansıtan özellikler ile ayrıcalık katabileceksiniz. Böylece akıllı telefonunuza hem yeni bir tarz kazandıracak hem de daha uzun süre kullanabileceksiniz, gelebilecek tüm darbelere karşı korunaklı hale getirmek bu kadar basit. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret edip beğendiğiniz telefon kılıfını sipariş vermeniz. Üstelik aynı gün kargo imkanı ile kılıfınız hemen elinizde olacak. Sevdiklerinize harika bir hediye seçeneği olabilir.

HTC Ekran Koruyucu

Telefonunuzu daha korunaklı hale getirmek için ekran koruyucu alarak güçlendirebilirsiniz. Sitemizde kırılmaz ekran korucu çeşitleri bulunmaktadır. Çeşitli ödeme seçenekleri mevcut olup size en uygun olan ödeme yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünü koşulsuz iade garantimiz altında iade etmeniz mümkün.

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.