Casper Via V6X Kılıf ve Aksesuarları

Via V6X

için 8 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (8)

Renk

Beyaz (2)
Siyah (2)
Pembe (1)
Mavi (1)

Kılıf

Yan Kapaklı Kılıf (2)
Silikon Kılıf (4)

Casper Via V6X Kılıf ve Aksesuarları

Casper Via V6X Kılıf ve Aksesuarları

Via V6X

Bilgisayar ve tablet markalarında öncü firma Casper çıkardığı akıllı telefon modelleri ile bu piyasada bende varım diyerek kendini ön plana çıkarmayı başarmıştır.

Sürekli olarak yeni modeller sunan Casper işlemci hızı ile bir bilgisayar özelliği niteliğinde akıllı telefon Via V6X modeli ile kendini kanıtlamaya devam etmektedir. Görüntü olarak oldukça şık ve zarif telefon ince modeli ile dikkat çekmektedir. 13 MP kamera, 2 GB ram, 6 GB dahili hafıza, 5.5 inç ekran boyutu ile dikkat çekmektedir.

İnce yapısı ile narin akıllı telefonunuza uygun en yeni ve kaliteli kılıf modellerine sitemizden erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizde satılan kılıflar telefonunuza tam uyum sağlayarak rahat tutuş ve kullanım imkanı sağlar. Telefonunuzu daha popüler hale getirir. Farklı tasarım ve renk çeşitleri ile hemen sitemizi ziyaret ediniz.

Via V6X Ekran Koruyucuları

Ekran Koruyucu takılı akıllı telefonlarda ekran kırılma riski oldukça düşük seviyede olmaktadır. Bu sebeple ekranlarınızı olası darbelere karşı koruma altına alarak büyük çaplı hasarlara karşı koruma altına alabilirsiniz.

Sitemizde son teknoloji ile üretilen dayanıklı kırılmaz ekran koruyucu modelleri bulunmaktadır. Hemen sipariş verebilirsiniz.

Via V6X Aksesuarları

Aksesuar kullanımı sayesinde telefonunuzun tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bu sebeple kaliteli ve kullanışlı tüm aksesuarlara güvenilir bir siteden almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen kaliteli ve orjinaldir. Kolay sipariş verebildiğiniz gibi kolay iade seçeneğimizde bulunmaktadır.

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.