iPad Pro 10.5 Kılıf ve Aksesuarları

iPad Pro 10.5

için 12 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (12)

Renk

Siyah (2)
Beyaz (1)
Kırmızı (1)
Mor (2)
Mavi (2)
Pembe (1)
Gümüş (1)
Gold (1)

Kılıf

Kapaklı Kılıf (11)

iPad Pro 10.5 Kılıf ve Aksesuarları

iPad Pro 10.5 Kılıf ve Aksesuarları

iPad Pro 10.5

Apple firmasının üretimini gerçekleştirdiği teknolojik cihazlardan bir tanesi olarak bilinen tabletler iPad adı altında çıkarılarak telefonların yanında alternatif bir kullanım aracı olarak görülebilir. iPad Pro 10.5 modeli ile birlikte piyasaya ürettiği ürünü sunan Apple firmasının bu modeline bir çok kullanıcı tarafından rağbet gösterildiği için firmamız tarafından bu model için üretimi yapılmış olan ekran koruyucular ve kılıfların satışı gerçekleştirilir.

iPad Pro 10.5 Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonlar kadar tabletlerin de ekranlarının dışarıdan gelebilecek bir darbeye karşı korunmaya ihtiyaç duyduğu görülür. Öz

ellikle de telefonlara oranla daha geniş bir ekran büyüklüğüne sahip olan tabletlerin darbe alma durumu sonucunda ekranının değiştirilmesi adına kullanıcının cebinden ciddi miktarda para çıkışı söz konusu olabilir. Bu sebeple iPad Pro 10.5 modeli için üretilmiş olan ekran koruyucu filmlere sitemiz üzerinden ulaşarak sipariş verebilir, tabletinizi güvenle kullanabilirsiniz.

iPad Pro 10.5 Kılıfları

Tablet kılıfları telefon kılıflarına nazaran daha farklı bir dizayn kullanılarak üretilir. Tabletin dik pozisyonda kalabilmesi ve kullanıcının oturduğu yerden rahat bir şekilde cihazı kullanabilmesi için dönerli kılıf olarak da bilinen kılıf modeli sitemizde bulunur.

Farklı renk seçenekleri ile birlikte erişim sağlayabileceğiniz bu kılıf modellerinin arka kısmında Apple logosunun görülebilmesi için bir alan ayrılmıştır. iPad cihazları için üretilen bu kılıflar deri olma özelliği sayesinde görünüm açısından da farklılık sağlar.

Toplam 12 ürün bulunmaktadır.