iPad 4 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 4

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Pembe (3)
Beyaz (3)
Siyah (3)
Mavi (2)
Kırmızı (2)
Mor (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Kapaklı Kılıf (10)

iPad 4 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 4 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 4

Teknolojik aletler içerisinde birçok işi yapmaya yarayan tablet modelleri arasında Apple markasının da modelleri bulunmaktadır. Apple marka iPad 4 modelli ürün çoğu kişinin tercihleri arasındadır. Gelişmiş teknolojisi, içeriğinin zengin olması, kaliteli kamera ve depolama özellikleri ile sevilen bir modeldir.

7.9 inç ekranı ile geniş bir görüş açısını kişilere sunmaktadır. iPad 4'ü işlerini halletmek, eğlenmek, zaman geçirmek için kullanırken kişiler farklı aksesuarlarla zengin hale getirebilir. Bu şekilde hem ürün korunmuş olur hem de kullanım farklılaşmış hale gelir.

iPad 4 İçin Koruyucu ve Şık Kılıflar

iPad 4'ünün görünümünden ve renginden sıkılan kişiler internet adresimizde yer alan çeşitli kılıfları kullanarak daha hoş ve farklı bir görünüm elde edebilirler. Kılıf marketimizden her renkte ve tasarımda ürün bulmak mümkündür. Kapaklı iPad 4 kılıf modelleri genelde deri şeklinde oluşturuluyor. Bu kılıflar kapaklı olduğu için ekranın korunması da mümkündür. Kırmızı, siyah, pembe, beyaz gibi renkler satın alabilirsiniz.

iPad 4 Ekranı Korumak İçin Ekran Koruyucuları

iPad 4 kullanıcıları ekranın çizilmemesi, çatlamaması, tozlanmaması açısından cam koruyucularını tercih edebilir. Ekran koruyucuları firmamızda oldukça sağlam şekilde yapılmaktadır. Olası bir çatlamaya karşılık dokunmatiğin bozulmaması açısından bu koruyucular işe yaramaktadır. Sitemize başvurarak adresimizden ekran koruyucuları da kılıfları da satın alabilirsiniz. Microsonic kırılmaz ekran koruyucu film yardımıyla iPad 4 ürünlerinizi kolaylıkla koruyabilirsiniz.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.