iPad 3 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 3

için 15 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (15)

Renk

Beyaz (3)
Mavi (2)
Siyah (3)
Pembe (3)
Kırmızı (2)
Mor (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Kapaklı Kılıf (10)

iPad 3 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 3 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 3

Apple markasının oluşturup piyasaya sürdüğü tablet modellerinden olan iPad 3, teknoloji severler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Tablet taşınan bilgisayar, telefondan daha donanımlı bir ürün olarak görülüyor.

Sadece resmi işleri halletmek için değil oyun yükleyerek eğlenmek, fotoğraf çekmek, çoğu zaman da yazarların kitap yazabileceği bir ürün olarak görülmekte. Teknoloji severlere kolaylık sağlayan bu ürünü, çeşitli şekillere sokmak isteyen kullanıcılar aksesuarlardan yardım alabilir. Değişik ve güzel görünümlü aksesuarları sitemizden satın alabilirsiniz. Herkesin ürününe uygun ve güzel görünümlü aksesuarlar keşfedilebilir.

iPad 3 İçin Ekran Koruyucu Filmler

Ekranların kırılmasına, tozlanmasına, çatlamasına önlem olması açısından ekran koruyucu filmler sitemizden satın alabilirsiniz. İnternet adresimizde yer alan kırılmaz camlar iPad 3 ürününe uygun şekilde tasarlanmaktadır. Dokunmatik özelliği koruyucu film ile maksimum şekilde sağlanabilir.

iPad 3'ün Alt Yüzünü Korumak Ve Güzel Görünümüne Dikkat Çekmek İçin Kılıflar

iPad 3 kullanıcıları için sitemizde yer alan hoş kılıfları satın alabilirsiniz. iPad 3'ün görünümünden sıkılanlar için çeşitli tasarımda ve renkte kılıflar mağazamızda yer almaktadır. Dönerli iPad 3 kılıflarında mor, pembe, kırmızı, gri, pembe renklerini alabilirsiniz. Kapaklı bir kılıf modeli olduğu için ekran da korunur arka yüz de korunabilir.

Tableti arkadan destekleyerek kişinin rahat bir kullanım gerçekleştirmesini sağlar. Bunun dışında silikon kılıf çeşitlerini de adresimizden alabilirsiniz. Buz mavisi, beyaz, pembe renkleri çeşitler arasındadır.

Toplam 15 ürün bulunmaktadır.