iPad 2 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 2

için 16 ürün yer almaktadır.

Filtre

Markalar

Microsonic (16)

Renk

Beyaz (3)
Siyah (3)
Mavi (2)
Pembe (3)
Kırmızı (2)
Mor (1)

Kılıf

Silikon Kılıf (4)
Kapaklı Kılıf (10)

iPad 2 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 2 Kılıf ve Aksesuarları

iPad 2

Akıllı cihazlar, dokunmatik cihazlar bir takım koruyucu ekipmanla kullanıldığı zaman daha uzun ömürlü olmaktadır. iPad 2 cihazınızı sitemizden alacağınız kılıf ve ekran koruyucu ile hem kişiselleştirebilir hem de cihazınızı uzun süre boyunca verimli olarak kullanabilirsiniz. iPad 2 cihazınız için alacağınız ekran koruyucu ve kılıflar cihazınız ile bire bir olarak uyumlu olan ürünlerdir.

iPad 2 Ekran Koruyucu

iPad 2 cihazınızın ekran kısmına yerleştirilen ve HD şeffaflık özelliği ile dışarıdan belli olmayan ekran koruyucu cihaza hiç bir şekilde toz ve kir girmesini engeller. Dışarıdan gelebilecek olan bir darbeye karşı cihazın ekranını korumak için üretilmiş olan bu ürünler anti - glare özelliği ile kir tutmaz.

Bu özelikleri taşıyan ve uzum ömürlü olan ürünler sitemiz tarafından özellik ile seçilerek sizin için satışa sunulmuştur. Uzun yıllar boyu sıkıntısız bir şekilde iPad 2 cihazınızı verimli ve güvenilir bir şekilde kullanmak için ürünlerimizden sipariş edin.

iPad 2 Kılıfları

iPad 2 cihazınıza sitemizden alacağınız kılıf cihazınızı tamamen kaplar ve hiç bir açıkta kalmaz. Böylece gelebilecek olan bir darbeye karşı cihazınız korumalı olacaktır.

Sitemizde olan kılıflar cihazınızı, çizilmelerden, kirlerden ve olabilecek olan şoklardan korur ve cihazın ömrünün uzun olmasını sağlar iken aynı zamanda da rahat bir şekilde kullanılmasını sağlar. iPad 2 cihazınızın ömrünü sitemizde olan kılıflar ile maksimum süreye çıkarın.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.