Caseup Kırılmaz Cam Filmi Hediye
Menü
 • Fiyat Aralığı
 • Marka
  0
 • Kılıf
  0
  0
  0
 • Renk

Turkcell T50 Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell T50 Kılıf ve Aksesuarları

Turkcell T50 Kılıf ve Aksesuarları

Bu telefon modeli, Türkiye'nin önde gelen cep telefonu operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell tarafından üretilen akıllı telefonlardan bir tanesidir. T50, 5 İnçlik ekran boyutuna sahip olup flaşlı arka kamerası da bulunur. Bu telefona ilişkin her türlü kılıf ve aksesuar, en makul fiyatlar üzerinden sitemizden sipariş edilebilir.

T50 modelinin aksesuarları arasında ekran koruyucular, stylus kalemler, powerbank şarj cihazları, araç aksesuarları, spor kol bantları ve daha fazlası yer alır. Öte yandan T50 için üretilmiş her türlü kılıf tasarımı da sitemizde mevcuttur.

Bu kılıflar arasında plastik kılıflar, kapaklı kılıflar ve cüzdanlı kılıflar da mevcuttur. Öte yandan bu kılıflar hem arka kasayı hem de yan çerçeveyi koruma özelliğine sahiptir.

Ürünlerin Tasarımları ve Kullanımları

Sitede yer alan her türlü kılıf cihaza estetik ve şıklık katacak tarzda tasarlanmıştır. Pek çok renk seçeneği bulunmakta olup gelen aramalara kapak kaldırılmadan cevap verme özelliği de bu kılıflarda mevcuttur.

Aynı zamanda kolay takılıp çıkartılabildiği gibi, kılıf çıkarılmadan her türlü buton ile her türlü slota erişim imkanı sunar. Kılıfların kullanışlı tasarımları sayesinde kamera ve flaş hiçbir şekilde perdelenmez.

Ekran koruyucular arasında ise ultra şeffaf ve temperli cam çeşitleri bulunur. Bu sayede sitemizde yer alan ürünlerden kılıf ile telefonun kasası ve yan kısımları korunurken ekran koruyucular ile ise ekranın çizilmesi önlenmiş olur.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Microsonic ultra şeffaf Ekran Koruyucu Turkcell T50 Film
10.03TL - KDV Dahil
KDVsiz: 8.50TL
Microsonic Premium Slim Turkcell T50 Kılıf Siyah
16.05TL - KDV Dahil
KDVsiz: 13.60TL
Microsonic Premium Slim Turkcell T50 Kılıf Beyaz
16.05TL - KDV Dahil
KDVsiz: 13.60TL
Microsonic Cüzdanlı Deri Turkcell T50 Kılıf Siyah
24.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 20.40TL
Microsonic Cüzdanlı Deri Turkcell T50 Kılıf Beyaz
24.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 20.40TL
Microsonic Temperli Cam Ekran koruyucu Turkcell T50 film
22.07TL - KDV Dahil
KDVsiz: 18.70TLEtiketler: T50


Bu Kategorinin en çok satılanları listesi